in

eRepublik strateji oyunu, 700.000 oyuncuya ulaştı

2008 yılından bu yanan piyasada bulunan eRepublik isimli strateji oyunu, tüm dünyadan kullanıcıların katılıp, ülkelerini üst seviyeye çıkarmaya çalıştığı bir oyun.

erapluc

2008 yılından bu yanan piyasada bulunan eRepublik isimli strateji oyunu, tüm dünyadan kullanıcıların katılıp, ülkelerini üst seviyeye çıkarmaya çalıştığı bir oyun. Uluslararası olarak oynanan oyunda yaklaşık 700.000 oyuncu mevcut.

Oyuna kayıt olmak için tıklayınız = https://www.erepublik.com/tr/referrer/TracyMcGrady+

Oyunda lider duruma çıkabilmenin en kolay yolu, kullanıcı sayısını artırmaktan geliyor.
Oyuncular, kayıt yaptırdıktan sonra işçi olarak çalışıp para kazanıyor, ardından şirket sahibi olabiliyor. Cephe kurup savaşabilen oyuncular, milletvekili, parti ve ülke başkanlığı da yapabiliyor. Bu seviyenin ardından diğer ülkelerle savaşa giren oyuncular, fethettikleri ülkeleri kendi bayrağı altına alabiliyor. Tabii, kendi ülkenizi kaybetme ihtimaliniz de yüksek. Şu an için Türkiye’nin 1 bölgesi mevcut ve silinme riskiyle karşı karşıya.

Oyundaki askerli birlikler;

Oyunda bir çok askeri birlik mevcut, isteğinize ve arkadaş çevrenize göre katılıp güzel dostluklar edinip, Türkiye’nin güçlenmesine yardım etmeniz mümkündür. Örnek olarak; Göztepe İntikam Tugayı ismiyle 2009’dan beri oyunda faaliyet gösteren GIT grubu mevcut, tüm Göztepelileri bekliyorlar, https://www.erepublik.com/tr/military/military-unit/305/overview

egede-kovid-19-tahribatinin-olculmesine-imkan-saglayacak-yazilim

Ege’de kovid-19 tahribatının ölçülmesine imkan sağlayacak yazılım!

sosyal-medyada-yks-ve-lgs-ertelensin-talebi

YKS’ye girecek öğrenci sayısı belli oldu!