in ,

‘Erken seçim iddiaları boş’

MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, erken seçim söylemlerine yönelik konuştu, “Erken seçim olmaz, tartışma konusu bile değil” dedi

mhpli-osmanagaoglundan-soyere-tek-adam

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, “Erken seçim olur mu?” sorusunun yanıtını verdi. Osmanağaoğlu, “Türkiye’de erken seçim iddiaları boşadır. Bu konular önceliğimiz olmamalı” dedi.

‘OYUN BOZULMUŞTUR’

Normalleşme süreciyle birlikte mecliste yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını belirten Osmanağaoğlu, erken seçim iddialarına yönelik çok sert yanıtlar verdi. Osmanağaoğlu, “Erken seçim 2023 yılında. Şuan Türkiye’yi seçime götürmek siyasi kumpas kurmak demektir. Böyle bir dönemde tüm seçim iddiaları boşadır. Türkiye’de liderimiz buna izin vermeyecektir. Bu oyun bozulmuştur. Hem de başarılı öngörüler sayesinde. Bunu artık başında oturduğumuz masalarda tartışma konusu bile yapmıyoruz, paylaşmıyor ve tartışmıyoruz” dedi.

‘DEĞERLERİ KORUYALIM’

Yol alınması gereken konuların erken seçim olmaması gerektiğini söyleyen Osmanağaoğlu, “Bizim yapmamız gereken yol almamız gereken kanunlar vardır. Biz bunları çıkarmak için mücadele vermeliyiz. Türkiye’de kanunlar kadar bir de değerlerimizi korumamız gerek. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in maske olayında olduğu gibi. Türk Bayrağını ve Atatürk’ü maske yaparak kendini gizleyenlerin maskesi düşmüştür. Hayatımızın ülkemizin en önemli değerini çöpe atmıştır. Çöpte olmaya yakışmaz. İzmir’in bunca sorun ve sıkıntısı varken PR çalışması yapmak için imzalı bayraklı maskeyle gündeme oturulmaya çalışılmaz. Değerlerimiz önemlidir” diye konuştu.

Rana Beyza Öztürk / Özel Haber

siyaset-icinde-taht-oyunlari-mi-basliyor

‘Siyaset içinde taht oyunları mı başlıyor?’

gida-sahtekarinin-cani-fena-yanacak

Gıda sahtekârının canı fena yanacak!