in ,

Fenerbahçe Beko’da Gigi Datome resmen ayrıldı

Fenerbahçe Beko’da İtalyan forvet Gigi Datome’nin sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak sonlandırıldı. 32 yaşındaki oyuncunun kariyerine başka bir takımda devam etme kararı aldığı belirtildi.

fenerbahce-bekoda-gigi-datome-resmen-ayrildi

Fenerbahçe Beko‘da İtalyan forvet Gigi Datome‘nin sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak sonlandırıldı. 32 yaşındaki oyuncunun kariyerine başka bir takımda devam etme kararı aldığı belirtildi.

Gigi Datome‘nin ayrılığıyla ilgili Fenerbahçe Kulübü‘nden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

2015-16 sezonundan bu yana formamızı giyen ve bu süreçte elde ettiğimiz tarihi başarıların en önemli mimarlarından biri olan Gigi Datome, mevcut sözleşmesini Kulübümüz ile anlaşarak sonlandırmış ve kariyerine farklı bir takımda devam etme kararı almıştır.

Gigi Datome’nin Fenerbahçe formasını terlettiği süre boyunca takımımıza katkıları, yalnızca attığı sayılar ya da yaptığı istatistiklerle sınırlı kalmamıştır. Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın asla pes etmeyen karakterinin en önemli temsilcilerinden biri olan Gigi, soyunma odamızda yaratılan ve parkeye de yansıyan ekip ruhunun kilit isimlerinden biri olmuştur.

Takımımıza basketbol oyununun her anında ve alanında üstün katkıları olan Datome, saha dışında sergilediği örnek sporcu duruşuyla da bizleri her daim gururlandırmış, ülkemize olan bağlılığı ve sevgisiyle de hepimizin takdirini kazanmıştır.

Fenerbahçe basketbolunun unutulmazları arasındaki yerini çoktan almış olan Gigi Datome’ye, Kulübümüze yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eder, kariyerinin geride kalan bölümünde kendisine sonsuz başarılar dileriz.”

izmirin-o-mahallesinde-vaka-sayisi

İzmir’in o mahallesinde vaka sayıları yüzde 70 arttı

akhisarspor-teknik-direktoru-vural-bizi-artik-kimse-yenemez

Akhisarspor Teknik Direktörü Vural: Bizi artık kimse yenemez