Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda beklenmedik bir gelişme yaşandı. Başkan adayı Aziz Yıldırım, kulübün borçlarını açıklayan başkan vekili Erol Bilecik'in konuşması sırasında sahneye çıktı. Yıldırım, "Yapılan seçim gayri demokratik bir seçim oldu. Ben buradan ayrılıyorum. Yarın oy atmaya geleceğim" diyerek sert bir tepki gösterdi ve stadı terk etti. Gerginlik dolu anlar yaşanan genel kurulda, divan başkanlığı seçiminin demokratik olmadığını belirten Yıldırım, kürsüden ayrılarak genel kurulun devamını bekleyeceğini açıkladı. ir süre sonra kürsüde konuşmaya başlayan Yıldırım, kongreyi yöneten Vefa Küçük tarafından, "Sayın Aziz Yıldırım benden söz almadan konuşamazsınız" diyerek uyarıldı. Yıldırım, Küçük'e "Ben söz alırım. Sen seçilmeden oraya oturdun." diyerek yanıt verdi.

Ali Koç ve Aziz Yıldırım bir süre kürsü önünde konuştu. Vefa Küçük, "Kürsüye kadar geldiğine göre bir 30 saniye söz hakkı tanıyalım Aziz Yıldırım'a..." ifadelerini kullandı ve Yıldırım'a söz hakkı verdi.

Hakan Çalhanoğlu, dev transfer için son imzayı atmak üzere! Bakın nereye gidecek! Hakan Çalhanoğlu, dev transfer için son imzayı atmak üzere! Bakın nereye gidecek!

AZİZ YILDIRIM: "GAYRİ DEMOKRATİK BİR SEÇİM OLDU, BURADAN AYRILIYORUM"

Aziz Yıldırım, kürsüye çıkarak kongre divan başkanlığı seçiminin demokratik olmadığını belirtip genel kuruldan ayrılacağını açıkladı. Yıldırım "Yapılan seçim gayrı demokratik bir seçim oldu. Şimdi buradan gidiyorum. Yarın oy kullanmaya geleceğim. Bizim arkadaşlardan kalmak isteyen olursa kalabilir." diye konuştu ve stadyumu terk etti.

Kaynak: NTVSPOR