Törene Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Şekip Mosturoğlu, Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan, yüksek divan, genel kurul ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Galatasaray, Mathias Ross Jensen'i Sparta Prag'a kiraladı Galatasaray, Mathias Ross Jensen'i Sparta Prag'a kiraladı

Bayramlaşmanın ardından konuşma yapan Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan, Fenerbahçeli milli yüzücüler Ecem Dönmez, Zehra Duru Bilgin, Gizem Güvenç ve Ela Naz Özdemir'den oluşan 4x200 serbest kadın bayrak takımının Su Sporları Avrupa Şampiyonası'nın ilk gününde bronz madalya kazandığını ve bu madalyanın Türkiye'nin yüzmede bayrak takımı olarak büyüklerde ilk Avrupa Şampiyonası madalyası olduğunu müjdeledi. Kızılhan ayrıca, Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Gürcistan karşısında maça çıkacak milli takıma başarılar diledi.

Yüksek Divan Kurulu Başkanı Şekip Mosturoğlu ise konuşmasında birlik ve beraberliğin önemini vurgulayarak, "Birlik ve beraberliğimizi sürdürerek bu sezon şampiyon biz olacağız. Fenerbahçe olarak başarılı bir sezon geçirdik. Eksik olan futbolda kupalarımızdı. Mourinho ile artık Fenerbahçe'nin çağı başlayacak" dedi. Mosturoğlu'nun bu sözleri salonda büyük alkış topladı.

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho'nun gelişiyle birlikte camiada büyük bir heyecan dalgası yaşanıyor. Taraftarlar, Mourinho'nun Fenerbahçe'yi yeniden şampiyonluğa taşıyacağına inanıyor. Bayramlaşma töreni de bu heyecanın bir göstergesi oldu.

Törende ayrıca, Fenerbahçe'nin eski ve yeni futbolcuları da bir araya geldi. Eski futbolcular, Fenerbahçe'nin son yıllardaki başarısızlıklarını üzüntüyle dile getirirken, yeni sezonda Mourinho ile birlikte yeniden zafere ulaşacaklarına olan inançlarını da dile getirdiler.

Bayramlaşma töreni, Fenerbahçe camiası için birlik ve beraberlik mesajı veren güzel bir atmosferde gerçekleşti. 

Kaynak: İHA