Snapdragon 8 Gen 4 nedeniyle pil kapasiteleri artabilir Snapdragon 8 Gen 4 nedeniyle pil kapasiteleri artabilir

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Galaxy S24 serisi, Galaxy AI platformunun yetenekleriyle kültürler arasında bağlantı kurmanın yeni imkanlarını sunuyor.

Cihaz üzerinden sağlanan güvenli yapay zeka özellikleri sayesinde dil bariyerlerini kaldırmak mümkün hale geliyor. En yeni güncellemeyle Galaxy Buds serisi, bu akıllı özellikleri daha da işlevsel hale getiriyor.

Yapay zeka destekli ve eller serbest kullanılan özelliklere sahip Galaxy Buds'ın aldığı güncellemeler, kullanıcıları yalnızca kristal netliğinde bir ses deneyiminin merkezinde konumlamakla beraber Samsung ekosisteminin de kalbinde yer almalarını sağlıyor.

 Galaxy Buds, kullanıcılara çevreyle daha uyumlu etkileşim kurmasına olanak tanıyor

Galaxy S24 Serisi, Samsung TV'ler ve diğer cihazlarla entegre çalışan Galaxy Buds kulaklıklarının akıllı özellikleri, kullanıcıların çevresindeki dünyayla daha uyumlu bir şekilde etkileşim kurmasına olanak tanıyor. Galaxy S24 Serisi'nin gerçek zamanlı çeviri özellikleri, dünyanın her yerinde herkesle iletişim kurulmasını sağlıyor. Bu deneyim, Galaxy Buds kulaklıklar ile daha da iyileşiyor, iletişimdeki bariyerler ortadan kalkıyor.

Sesli Çevirmen, Galaxy S24 Serisi ürünlerde gerçek zamanlı çeviri sağlayarak iletişimi geliştiriyor. Bu özellik Galaxy Buds kulaklıklarla eşleştirildiğinde, konuşma esnasında sesleri ayrıştırarak hizmeti optimize ediyor.

 Samsung ekosistemiyle kurulan gelişmiş bağlantı

Galaxy Buds'a sunulan yeni güncellemeler, yalnızca zengin ve etkileyici bir ses elde edilmesini sağlarken, Samsung cihazları arasında sorunsuz bağlantılar kurulmasına da imkan veriyor.

Auracast desteği, birden fazla Buds kulaklığa ses iletebilen ortak bir radyo istasyonuna dönüşme yeteneği kazandı. Şimdi en yeni güncellemeyle bu özellik, Galaxy S24 Serisi de dahil olmak üzere telefon ve tabletlere de sunuluyor.

360 Ses özelliği, kullanıcıyı her yönden saran bir ses sunuyor. Daha önce telefon ve tabletlerde desteklenen 360 Ses, artık TV'lerde de kullanılabilecek ve evlerde sinema benzeri bir ses deneyimi sunuyor.

Galaxy Buds kulaklıklar ayrıca, kullanıcının etrafını saran bir ses ortamı yaratmak için kullanıcının baş hareketini de takip edebiliyor. Otomatik Geçiş özelliği, TV izlerken çağrı geldiğinde, bağlantıyı otomatik olarak Galaxy telefona yönlendiriyor ve arama sona erdiğinde bağlantıyı eski haline getiriyor.

Galaxy AI özelliklerine gelen son güncellemelere ek olarak gelişmiş bağlantı yetenekleri sunan bu yeni yazılım güncellemesi, şubat sonundan itibaren Galaxy Buds2 Pro, Buds2 ve Buds FE'ye aşamalı olarak sunulacak.

Kaynak: AA