in ,

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Kılıçdaroğlu ile görüştü

Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştiren Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, temasları çerçevesinde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile bir araya geldi

germencik-belediye-baskani-fuat-ondes-kilicdaroglu-ile-gorustu

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘na belediye çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Gerçekleşen görüşmede daha etkin ve verimli bir belediyecilik konusunda da karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Öndeş ve Kılıçdaroğlu ziyaretin ardından hatıra fotoğrafı çekildi.

Ankara’da CHP Genel Merkezini ziyaret eden ve burada bir dizi ziyarette bulunan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile gerçekleştirdiği görüşmeleri değerlendirdi. Belediye Başkanı Öndeş “ Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemizde halka dokunan, üreticiyi destekleyen, sosyal belediyecilik ilkesi ışığında ayrım yapmaksızın herkesi kucaklayan bir yönetim sergiliyoruz. Bu doğrultuda yaptığımız tüm çalışmalar çerçevesinde Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu hem de Genel Başkan Yardımcımız Seyit Torun ile bir araya gelerek kendilerine gerçekleştirdiğimiz faaliyetlere ilişkin bilgilendirmelerde bulunduk. Daha etkin ve verimli bir belediyecilik üzerine karşılıklı fikir alışverişi yaptık. Kendilerine kabulleri için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” dedi.

İHA

bergama-belediyesi-sehitlikte-temizlik-calismasi-yapti

Bergama Belediyesi şehitlikte temizlik çalışması yaptı

bidendan-sert-cikis-putin-bir-katil

Biden’dan sert çıkış: Putin bir katil