İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dağ, genç iş insanlarıyla buluştu İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dağ, genç iş insanlarıyla buluştu

Güzeltepespor Başkanı Şahverdi Aydemir’in evsahipliğinde gerçekleştirilen gecede 25.yıl pastası kesilirken, 9 numaralı forma açık artırmada satışa çıkarıldı. Formayı Çiğli Belediye Başkan adayı AK Partili Murat Gökçekaya aldı. 
1998'de kurulan Güzeltepespor’un 25 yılda Çiğli’yi amatör liglerde başarıyla temsil ettiğini ifade eden Murat Gökçekaya, bundan sonra da Kulüp Başkanı Şahverdi Aydemir ile başarıdan başarıya koşacağına inandığını söyledi. Gökçekeye, “Toplumumuzun en önemli değerlerinden biri spor ve özellikle futbol. Çiğlimizdeki amatör semt kulüplerimiz de bizleri başarıyla temsil ediyorlar. Ben, başta Güzeltepesporumuz olmak üzere tüm amatör kulüplerimize başarılar diliyorum. Bu güzide kulubümüze daha nice 2 yıllar diliyorum. Kulüplerimiz, gençlerimizi kötü alışkanlıklar yerine spora kanalize etmelerinden dolayı çok önemli bir görevi yerine getiriyorlar. Bu nedenle desteklenmeleri gerekir. Ben de belediye başkanı olursam onların daima yanında olacağım” ifadelerini kullandı. 
Geceye, AK Parti Çiğli İlçe Başkanı Oktay Özdemir de katılırken, Kulüp Başkanı Şahverdi Aydemir Gökçekaya’ya teşekkür etti.

Kaynak: Bülten