Manisa Büyükşehir Belediyesi, hayvan üreticilerinin yaz aylarında oldukça ihtiyaç duyduğu hayvan içme suyu (HİS) göleti yapım çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalarını sürdüren Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Salihli’ye bağlı Gökçeköy Mahallesi’nde 2 adet yeni HİS göletinin yapım çalışmalarına başladı. Çalışmalar en kısa sürede tamamlanarak yeni sezonda üreticilerin hizmetine sunulacak.

Şehit Piyade Sözleşmeli Onbaşı Recep Kabala, Erzurum'da son yolculuğuna uğurlandı Şehit Piyade Sözleşmeli Onbaşı Recep Kabala, Erzurum'da son yolculuğuna uğurlandı

“Başkan Ergün’e teşekkür”

Gökçeköy Mahallesi’ne yeni HİS göletlerinin kazandırılmasından oldukça mutlu olduklarını belirten Mahalle Muhtarı Süleyman Babacan, “Merada otlayan besi hayvanlarımız özellikle yaz aylarında daha fazla ihtiyaç duyduğu su kaynağını bu göletlerden sağlayacak. Çocukluğumuzun geçtiği mera arazilerinin kullanım amacına uygun olarak bu şekilde değerlendirilmesi bizi çok mutlu etti. Mahalle muhtarı olarak ben ve vatandaşlarım çok memnunuz. Allah Cengiz başkanımızdan ve emeği geçen herkesten razı olsun. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve ekibine çalışmalar için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: İHA