in ,

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil: Vatandaşlarımızın kaybı için çok üzgünüm

Başkan Sepil, “Maalesef büyük acılar yaşadık. Depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum” dedi

sepil-onemli-olan-hep-beraber-sahaya-cikmak

Göztepe’nin ve aynı zamanda Kulüpler Birliği Vakfı’nın Başkanı Mehmet Sepil, İzmir’i sarsan 6.6 şiddetindeki deprem felaketinin ardından Demirören Haber Ajansı’na (DHA) açıklamalarda bulundu. Büyük bir üzüntü yaşadığını ifade eden Başkan Sepil, “Maalesef büyük acılar yaşadık. Depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum. Yaralı vatandaşlarımızın da bir an önce sağlıklarına kavuşmasını temenni ediyorum. Enkaz altındaki insanlarımızın da bir an önce hayata döndürülmesini umuyorum” diye konuştu.

Depremde Göztepe taraftarları Ali Çağın Kaygusuz ve Alp Cengiz’i de yitirdiklerini ifade eden Mehmet Sepil, “Çok üzgünüm, iki taraftarımızı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadık. Ali Çağın için umutla bekledik. Çok gençti. Maalesef beklediğimiz haberi alamadık. Cenaze işlemleriyle alakalı ailesinden haber bekliyoruz. Camiamızın ve ailesinin başı sağolsun” ifadelerini kullandı. Göztepe’de bir dönem stajyer olarak da çalışan Ali Çağın Kaygusuz, Bayraklı ilçesinde bulunan Doğanlar Apartmanı’nın çökmesi sonucu hayatını kaybetmişti.

DHA

yan-yatan-3-binadaki-7-cansiz-bedenin-yerini-hassas-burunlu-pelte-belirledi

Yan yatan 3 binadaki 7 cansız bedenin yerini hassas burunlu ‘Pelte’ belirledi

Bayraklı ve Seferihisar’da Vakıfbank ve Ziraat Bankası şubeleri açık!