Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, beraberinde Belediye Meclis Üyeleri, CHP İlçe Başkanı Devrim Seyrek ve diğer ilçe yöneticileriyle birlikte 50 kişilik kalabalık bir heyetle CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i Meclis'teki makamında ziyaret etti. Bu ziyaret, Güzelbahçe'nin yerel yönetiminden gelen önemli bir heyetin Özel'in makamına nezaket ziyaretinde bulunmasıyla gerçekleşti.

Efsane turlar yeniden başlıyor: Bergama Vapuru ile romantik bir gün batımı Efsane turlar yeniden başlıyor: Bergama Vapuru ile romantik bir gün batımı

Önce Anıtkabir ziyareti yapan Günay ve ekibi, Atatürk'ün huzurunda saygı duruşunda bulunduktan sonra TBMM'deki CHP Grup Toplantısına katıldılar. Toplantının ardından Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel'i makamında ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü İzmir Milletvekili Deniz Yücel ile İzmir Milletvekili Ednan Arslan da hazır bulundu.

Başkan Günay, ziyaret sırasında Özel'i önümüzdeki günlerde yapılacak olan Güzelbahçe'nin 100 Günlük Proje Lansmanı'na davet etti. Bu davetin, ilçenin gelişimi ve tanıtımı için önemli bir fırsat olacağını vurguladı. Özel ise programlarını değerlendireceğini ve uygun olması halinde lansmana katılmaktan memnuniyet duyacağını belirtti.

Ziyaret sırasında, Yelki Spor Kulübü Başkanı ve aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi olan Ali Turan da Genel Başkan Özgür Özel'e özel olarak hazırlanan, üzerinde Özel'in isminin yazılı olduğu 45 numaralı Yelki Spor formasını hediye etti. Özel, bu jest karşısında teşekkürlerini ileterek kulübe başarılar diledi ve artık bir Yelki Spor taraftarı olduğunu belirtti.

Kaynak: BÜLTEN