in ,

Güzelbahçe Belediyesi’nden kamuoyuna bilgilendirme

Güzelbahçe Belediyesi dün yaşanan şiddetli fırtına ile ilgili olayda 2 vatandaşın yaralanması konusunda bilgilendirme yayınladı.

guzelbahce-belediyesinden-kamuoyuna-bilgilendirme

Güzelbahçe Belediyesi’nin bilgilendirmesi şu şekilde;

Dün öğle saatlerinde başlayan ve etkisini artıran şiddetli fırtına Güzelbahçe Atatürk Kültür Merkezimizin çatısının bir parçasını kopararak salı günleri pandemi nedeniyle açık alanda kurulan semt pazarımızın üzerine düşmüş olup iki vatandaşımızın yaralanmasına ve bazı esnaflarımızın da zarar görmesine neden olmuştur. Yaşanan bu üzücü olay sonrası Belediye Başkanımız Mustafa İnce pazar alanına giderek vatandaşlarımızı ve esnafımızı ziyaret etmiştir. Zarar gören esnafımız ilgili gerekenlerin yapılacağını zararlarının karşılanacağının bilgisini vermiştir.

Konuyla ilgili bir ihmalin olup olmadığı ekiplerimiz ve konunun uzmanı kişilerce araştırılıp incelenmektedir. Bir ihmal söz konusuysa gerekenin yapılacağı kamuoyunun bilgisine sunarız.

Bazı basın yayın kuruluşlarında çıkan toplumu yanıltıcı ve yanlış haberlerin gerçeği yansıtmadığını kamuoyunun bilgisine ayrıca sunarız.

astrezenca-asisi

Flaş Kovid-19 aşı kararı! 7 kişi hayatını kaybetmişti!

13-yasindaki-uvey-kizini-istismar-eden-babadan-igrenc-savunma-onunla-evlenecegim

13 yaşındaki üvey kızını istismar eden babadan iğrenç savunma: Onunla evleneceğim