in

İcradan Ankara Çankaya’da 3+1 daire  satılık

Ankara Çankaya’da 3.128 m2’lik fırsat dairesi icradan satışa çıkıyor

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup, mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/2153 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO’LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Ankara İl, Çankaya İlçe, BALGAT Mahalle/Köy, 13245 Ada, 3 Parsel, 29 Nolu Bağımsız Bölüm Ana Taşınmaz Özellikleri; (25452 ada, 4 parsel)Bina 1 bodrum + zemin + 7 normal kattan oluşmaktadır. Toplam 9 katlıdır. Bina 3 kanatlı yıldız blok tarzında inşaa edilmiştir. Her kanatta 2 daire bulunmaktadır. Bodrum katta sığınak, kapıcı dairesi, zemin ve normal katlarında 6 mesken yer almaktadır. Binada 48 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Tamamı meskendir. Bina girişi 1421. Caddeden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bağımsız Bölüm Özellikleri; (4.kat, 29 no.lu Bağımsız Bölüm)Taşınmaz mesken nitelikli ve ana yapının 4. katında yer almaktadır. Mesken bina girişine göre sağ kanatta arka ve batı cephelidir. Taşınmaz projesinde ve yerinde 82 m² net, 92 m²brüt kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz projesine göre antre, salon,3 oda, mutfak, banyo, wc, 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır.. Taşınmaz keşif anında doludur. Taşınmaz mal kiracı tarafından kullanılmaktadır. Fiili durumu meskendir. (Taşınmazın geniş evsafı dosyada mevcut bilirkişi raporunda açıklanmıştır.)

Adresi : Balgat Mahallesi, 1421. Cadde, No: 10B İç Kapı No: 29 Çankaya / ANKARA

Yüzölçümü : 3.128 m2

Arsa Payı : 2/96

İmar Durumu :Var (Müdürlüğümüz dosyasında geniş evsafı mevcuttur.)

Kıymeti : 2.600.000,00 TL

KDV Oranı : %1

Kaydındaki Şerhler: Diğer : BAKANLAR KURULU KARARI GEREĞİ( YABANCI GERÇEK VE TÜZEL KİŞİLERİN TAŞINMAZ VE SINIRLI AYNİ HAK EDİNMELERİ YASAKLANMIŞTIR. Dosyada mevcut tapu kaydında olduğu gibidir.

Detaylı bilgi için tıklayınız