in

Ünlü oyuncu gölde yüzerken kayboldu

Rol aldığı diziyle adını duyuran genç oyuncu, oğluyla birlikte çıktığı göl gezintisinde ortadan kayboldu. 33 yaşındaki oyuncudan herhangi bir iz bulunamazken polis ölmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

unlu-oyuncu-golde-yuzerken-kayboldu

Rol aldığı diziyle adını duyuran genç oyuncu, oğluyla birlikte çıktığı göl gezintisinde ortadan kayboldu. 33 yaşındaki oyuncudan herhangi bir iz bulunamazken polis ölmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor. Rol aldığı Glee adlı diziyle tanınan oyuncu Naya Rivera, 5 yaşındaki oğluyla çıktığı göl gezintisinde ortadan kayboldu.

33 yaşındaki Rivera ile oğlu Josey Hollis, dün California’daki Piru Gölü’ne gitti. Bir tekne kiralayan Rivera, oğluyla birlikte göle açıldı. Fakat saatler sonra polis, tekneyi ve içinde uyuyan küçük çocuğu buldu. Naya Rivera’dan ise eser yoktu. İddialara göre Naya Rivera ile oğlu Josey Hollis, kiraladıkları tekneyle göle açıldı. Daha sonra da anne ile oğul tekneyi demirleyip yüzmek için göle girdi. Ama sadece küçük çocuk tekneye geri döndü, Rivera ise ortadan kayboldu.

Yerel polis, Naya Rivera’nın büyük olasılıkla boğularak hayatını kaybettiğini belirtti. Çalışmalar Rivera’nın cansız bedenini bulmak üzerine yoğunlaştırıldı.