in ,

İYİ Parti Menderes’ten görme engelliler için anlamlı paylaşım

İYİ Parti Menderes İlçe Başkanlığı 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftasında farkındalık yaratmak amacıyla sosyal medya hesaplarından bilgilendirme görselleri paylaştı

iyi-parti-menderesten-gorme-engelliler-icin-anlamli-paylasim

İYİ Parti Menderes İlçe Sekreteri Birgül Kovank, paylaşıma ilişkin, “Bir engelli annesi olarak, engeli ne olursa olsun yaşadıkları tüm zorlukların farkındayız ve daima yanlarındayız” dedi.

Beyaz Bastonu fark etmeye davet

Yapılan sosyal medya paylaşımı ile görme engelliler için önemli bir farkındalık yarattıklarını da ifade eden Kovank, şunları kaydetti:
“İYİ Menderes ailesi olarak engelli vatandaşlarımızın daima yanlarındayız. Bu kapsamda Beyaz Baston Görme Engelliler Haftasında da görme engelli vatandaşlarımızın engeline farkındalık yaratmak amacıyla tüm vatandaşlarımızı Beyaz Bastonu fark etmeye davet ediyoruz.”
İYİ Menderes engelli vatandaşlarımıza da iyi gelecek
Engelli annesi olarak, engellilerin yaşadığı sıkıntıların birebir farkında olduğunu da ifade eden Kovank sözlerini şöyle sürdürdü:
“İYİ Parti Menderes İlçe Başkanlığı olarak engelli vatandaşlarımızın daima yanlarındayız. Bu anlamda ilçe başkanlığı olarak engelli komisyonu da kurarak taleplerini, isteklerini ve önerilerini dile getirmiş olacağız. Bu anlamda yerelde ve genelde iktidara geleceğimiz hayata geçireceğimiz projelerle İYİ Menderes engelli vatandaşlarımıza da iyi gelecek”