in ,

Mutabakat metnine tepki gösterdiler AK Parti’ye katıldılar

Millet İttifakı’nın Ortak Mutabakat Metnine tepki gösteren 70 kişi Konak AK Parti İlçe Teşkilatına üye oldu. CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi üyesi vatandaşlar, Millet İttifakı Ortak Mutabakat Metninin hayal kırıklığı yaşattığını ifade etti

mutabakat-metnine-tepki-gosterdiler-ak-partiye-katildilar

AK Parti Konak İlçe Başkanlığı‘nda yapılan rozet takma törenine AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş ile yönetim kurulu üyeleri katıldı. AK Parti’ye katılan yeni üyelere rozetlerini takan Başdaş, “Konak’ta hükümetimizin yaptığı çalışmalar ve halka dokunan siyaset anlayışı karşılık buluyor. AK Parti, kapılarını hizmete ve gönül birliğine açmış bir parti. Konaklı hemşerilerimizin gösterdiği ilgi bizleri ayrıca gururlandırdı. Hepsine evlerine hoş geldiniz diyorum” dedi.

EN YÜKSEK OYU ALACAĞIZ

Başdaş, AK Parti’ye katılan yeni üyelerin önemli bir kısmıyla ilk defa tanıştıklarını da kaydederek, “Ülke siyasetinde AK Parti’ye duydukları güven insanlarımızı partimize taşıyor. Bizler de Konak’ta ülke genelinde en yüksek oy oranının alarak Cumhur İttifakı adayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçtireceğiz. Seçime doğru yaklaştıkça partimize bu tür katılımlarla ilgili çalışmalarımız sürecek.” diye konuştu.

Başdaş, 2023’ün sadece Konak için değil tüm Türkiye için çok önemli dönemeç olduğunu ifade ederek, “Yeni yüzyılın ilk seçiminde göreceğimiz teveccühle 2024 yerel seçimlerine yürüyeceğiz. Konak’ı da hizmetten yoksun bırakan yerel yönetim anlayışından kurtararak AK belediyecilikle taçlandıracağız” sözlerine yer verdi.

Rozet töreninin sonunda yeni AK Partililer, Başkan Başdaş ve yönetim kuruluyla fotoğraf çektirdi.