in ,

Bayındır Tüm İmkanları İle Dayanışmanın İçinde

Bayındır’da Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve bölgedeki çevre illeri de etkileyen depremin ardından İzmir Valiliği koordinesinde başlatılan yardım kampanyasında oluşturulan yardım toplama merkezinde toplanan malzemeler tırlarla bölgeye gönderilmeye devam ediyor

bayindir-tum-imkanlari-ile-dayanismanin-icinde

Bayındır’da Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve bölgedeki çevre illeri de etkileyen depremin ardından İzmir Valiliği koordinesinde başlatılan yardım kampanyasında oluşturulan yardım toplama merkezinde toplanan malzemeler TIR‘larla bölgeye gönderilmeye devam ediyor. Yardım kampanyasına Bayındır Belediyesi ve Bayındır Kaymakamlığı’nın yanı sıra Bayındır’daki kurumlar ve Bayındırlıların da büyük bir desteği var. Son olarak 5 yardım tırı daha deprem bölgesindeki vatandaşlara destek olmak amacıyla uğurlandı.

9 Şubat Perşembe günü itibariyle Bayındır’ın dağlık mahallelerinden toplanan 2 tır odun, 1 tır su, 1 tır temel ihtiyaç malzemesi ve 1 tır da Bayındırlı süt üreticilerinin desteği ile Aksaray’dan temin edilen pastörize süt ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı.