in ,

TİRE Süt’ün genel kurulu tamam… Öztürk: İleri taşımak için tüm adımları atıyoruz

Bir önceki Seçimli Genel Kurulda Tire Süt Kooperatifi Yönetimini devir alan Osman Öztürk ve ekibi, ilk mali genel kurulunu geçirdi

Büyük bir katılımın gerçekleştiği genel kurula Tire Süt Kooperatifi ortakları ve ilçe protokolü katıldı. Divan Başkanlığını Tire Ziraat Odası Başkanı Halil İbişoğlu’nun yaptığı genel kurulda, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasından sonra, faaliyet ve denetim raporları onaylanırken, ibraları da gerçekleştirildi.

Tire Süt Kooperatifi Osman Öztürk kürsüde “Kooperatifimizin gerçek sahipleri, milletin efendileri” diyerek ortaklarına seslendi. Yönetimi devir aldığından bu yana kooperatifin büyüdüğünü anlatan ve bu büyümede gerçekleştirdikleri projeleri ortaklarına tanıtan Osman Öztürk, “Bu bayrağı 23 Mart 2022’de sizler sayesinde devir aldık. Kooperatifimizi ileri taşımak adına tüm adımları atıyoruz. Biz kooperatifimize kazandırıyoruz kooperatifimiz de siz değerli ortaklarımıza kazandırıyor.” dedi.

2022 Genel Kurulunu tamamlayan Tire Süt Kooperatifi böylelikle yeni Yönetim Kurulu ile ilk mali genel kurulunu hiçbir sorun yaşamadan tamamlamış oldu.