in ,

Hande Yener’den Gülşen’e destek

Hande Yener ile Berksan beraber açtıkları Ortaköy’deki mekânda yeni şarkıları “Sahte” ve “Platoniğin” tanıtımını yaptı. Yener iddialı bir kostümle basının karşısına çıktı. Cesur kıyafeti eleştiri konusu olan meslektaşı Gülşen’le ilgili de yorum yaptı. İşte detaylar…

hande-yenerden-gulsene-destek

Beraber açtıkları mekandasahneye çıkaniki ünlü popçu, sahne öncesi soruları yanıtladı. 48 yaşındaki Yener, çeşme konserinde giydiği cesur kıyafeti eleştiri konusu olan meslektaşı Gülşen’le ilgili yorum yaptı.

Gülşen’in Çeşme konserindeki kostümü çok açık bulununca sosyal medyadan açıklama yapmış ve “Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve varolmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim” demişti. Hande Yener de konuyla ilgili “Vücudumuzu gösteren şeyler tercih ediyoruz. Çünkü deli gibi spor yapıyoruz” dedi. Yener bayram konserleri için hazırlık yaptığını sözlerine ekledi.

“Evlilik dışı çocuk hatasını bir kez yaptım, bir daha yapmam”

Öte yandan Yener, kendisini izlemeye gelenler arasında yer alan İran asıllı sevgilisi rapçi Mişa’yla evliliğe sıcak bakmadığını söyledi.

Evlilik dışı çocuk hatasını bir kez yaptım, bir daha yapmam” diyen Hande Yener’in oğlu Çağın Kulaçoğlu da tanıtımda dj’lik yaptı.

 

-tv100.com.tr

12-yasindaki-kiz-yarismadan-kazandigi-bisikletiyle-kamyonetin-altinda-kaldi

12 yaşındaki kız yarışmadan kazandığı bisikletiyle kamyonetin altında kaldı

izmirden-goreve-giderken-kalp-krizi-gecirerek-vefat-eden-asker-topraga-verildi

İzmir’den göreve giderken kalp krizi geçirerek vefat eden asker toprağa verildi