in ,

HDP il binasındaki saldırıda ölen Deniz Poyraz’ın cenazesinde gerginlik!

İzmir’de, HDP il binasına düzenlenen silahlı saldırı sonucu öldürülen Deniz Poyraz, kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Cenazede kısa süreli gerginlik çıktı.

hdp-il-binasindaki-saldirida-olen-deniz-poyrazin-cenazesinde-gerginlik

İzmir HDP İl Başkanlığına düzenlenen silahlı saldırı sonucu ölen Deniz Poyraz‘ın (38) cenazesinde kısa süreli gerginlik yaşandı. Kadifekale Hava Şehitleri Camii‘ndeki törende cenazeye katılan bazı kişiler, tabutun üzerine PKK paçavrasını örtmek istedi. Bu sırada polis, PKK paçavrasının tabuta örtülmesine izin vermedi ve kısa süreli gerginlik çıktı. Gerginlik daha sonra yatıştırıldı.

Polis yoğun önlem aldı

Öte yandan polis ekipleri, cenazede herhangi bir provokasyon meydana gelmemesi için önceden yoğun güvenlik önlemleri aldı. Cami çevresinde bulunan bazı yolları trafiğe kapatan güvenlik güçleri, cenazeye katılanlara üst araması yaparak camiye aldı. Kılınan cenaze namazını ardından Deniz Poyraz’ın cenazesi Yeni Buca Mezarlığı’na defnedildi. Cenazeye HDP Eş Başkanı Pervin Buldan’ın yanı sıra CHP’li ve HDP’li milletvekilleri ile CHP’li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve HDP’liler katıldı. (İHA)

dugun-yolunda-feci-kaza-kinaya-giden-aractaki-10-kisi-yaralandi

Düğün yolunda feci kaza! Kınaya giden araçtaki 10 kişi yaralandı

ecrin-bebek-cinayetinde-yeni-gelisme-uvey-baba-sahte-kimlikle-yakalandi-cezaevine-gonderildi

Ecrin bebek cinayetinde yeni gelişme! Üvey baba sahte kimlikle yakalandı, cezaevine gönderildi