in ,

‘Hedeflerimiz için çalışmaya devam’

8 Mart’ta başlayacak ilçe kongreleri için ‘Yeniden canlanma olacak’ diyen AK Partili Necip Nasır, 2023 hedefleri için birlik ve beraberlik vurgusu yaptı

hedeflerimiz-icin-calismaya-devam

AK Parti İzmir’de ilçe kongreleri başlıyor. 8 Mart Pazar Aliağa, Bergama ve Kınık kongreleriyle başlayacak süreç 22 Nisan’da sona erecek. Pazar ilk sandıkların kurulacağı 3 ilçede mevcut başkanlarla ‘yola devam’ kararı alındı. Hafta sonu yapılacak kongre öncesinde Ege Telgraf’a konuşan AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır sürecin, partinin geleceği için çok önemli olduğunun altını çizdi. Kongrelerin hedeflere giden yolda bir basamak olduğunu belirten Nasır, “Daha da güçleneceğiz. Partimiz birlik ve beraberlik içinde. Bazı arkadaşlar bayrakla yola devam ederken bazıları birlikte daha ileriye taşıyacakları yol arkadaşlarıyla devam edecek. Bu İzmirimiz, teşkilatımız, partimiz için yeniden canlanma olacak. 2023, 2053 hedeflerine varabilmemiz, yol almamız için dört elle çalışmamız gerek” dedi.
Suriye İdlib’te rejim güçlerine karşı devam eden Bahar Kalkanı Harekatı’nı değerlendiren Nasır, ülkenin zor bir dönemden geçtiğini, bu nedenle kongre sürecinin ayrıca önem taşıdığını belirtti. Nasır, “Özellikle ülkemizin geçtiği zor süreçte bize içeriden ve dışarıdan yapılan bu saldırıya karşın daha da canlı bir şekilde çalışmamız gerekiyor. Partimiz ve ülkemiz için hayırlı bir kongre sürecine gireceğiz inşallah. İdlib’deki mücadelemiz ülkemizin bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunların bozulduğu son yerdir. Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı Harekatı ve en son Barış Pınarıyla Bahar Kalkanı Harekatı’yla artık ülkemize dışarıdan gelebilecek hain saldırı ve emellere son vermiş olacağız inşallah. Buradaki amacımız net olarak ülkemizin bütünlüğünü sağlamaya yöneliktir. Suriye’nin bütünlüğüne yönelik gösterdiğimiz insani bir harekettir” diye konuştu.

Rana Beyza Öztürk / Özel Haber

portakal-vadisi-deger-katacak

Portakal Vadisi değer katacak

ortadogu-lezzetini-avrupaya-satacak-falafel

Ortadoğu lezzetini Avrupa’ya satacak: Falafel