in ,

‘Hem hijyen, hem teşkilat çalışması’

AK Parti Bayındır İlçe Başkanı Veysel Bakıcıol, “Hijyen kurallarına dikkat ederek ve kuralları anlatarak, bir yandan da hizmete devam ediyoruz” dedi.

hem-hijyen-hem-teskilat-calismasi

Teşkilat çalışmalarına hız vermeden devam ettiklerini belirten AK Parti Bayındır İlçe Başkanı Veysel Bakıcıol, genel süreci değerlendirdi, “Hijyen kurallarına dikkat ederek ve kuralları anlatarak, bir yandan da hizmete devam ediyoruz” dedi. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününe yönelik hatırlatmalarda bulunan Bakıcıol “Öğle ezanından önce şehitlerimize okunan bir mevlid ile anmamıza başladık. Belediyenin organize ettiği etkinliğimize katıldık. 15 Temmuz bizler için çok güzeldi” dedi. Böylesine aktif bir gündem olmasına rağmen ilçede teşkilat çalışmalarının da bir yandan hız kesmeden devam ettiğini belirten Bakıcıol “Teşkilat olarak üye hedeflerimize devam ediyoruz. İl Başkanlığımızın verdiği bir hedef vardı. ‘Gönül Seferberliği’ kapsamında devam ediyoruz. Üye kaydımızı almaya hiç ara vermedik” dedi.

‘DÜZENİMİZE DEVAM’

Her zaman toplum içerisinde olmak zorunda olduklarının altını çizen Bakıcıol, “Onların derdini dinlemek zorundayız. Kimseyi ayırt etmeksizin dertlere ortak olmak zorundayız. Hükümetin yaptığı hizmetleri anlatmak zorundayız. Bu nedenle elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Teşkilat çalışmalarımıza zaten maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak, aynı zamanda bunu vatandaşa anlatmaya çalışarak devam ediyoruz” diye konuştu.

Rana Beyza Öztürk / Özel Haber

LGSde-buyuk-basari

BAYSEM’den LGS’de büyük başarı

pinar-gultekinin-katilinden-kan-donduran-ifadeler

Pınar Gültekin’in katilinden kan donduran ifadeler