in ,

‘Hep sahnedeyiz ama reklam yapmıyoruz!’

Sorun neredeyse çözüm için oraya koştuklarını söyleyen AK Parti Balçova İlçe Başkanı Yıldızhan, “Yardımlaşma çabalarından çok memnunuz” dedi

hep-sahnedeyiz-ama-reklam-yapmiyoruz

Korona virüs salgını nedeniyle teşkilat olarak yoğun bir çalışma halinde olduklarını söyleyen AK Parti Balçova İlçe Başkanı Berkan Yıldızhan, “Bizler parti teşkilatı olarak, gerek maske dağıtımı gerek gıda dağıtımı yaparak ikinci kaymakamlık gibi çalışıyoruz” dedi.
Vatandaşa hizmet anlamında sürekli sahada olduklarını söyleyen Başkan Yıldızhan, “Nerede sorun varsa çözüme destek için oraya koşmaya çalışıyoruz. Biz çalışmalarımızı parti değil vatandaş bazında yapıyoruz. Herkesin partisi ve gelen yardımları kendi siyasi amaçları için kullanıyorsa bu iyi bir anlayış değil. Hayır işlerinin şova dönüştürülmemesi taraftarıyız. Ne kadar hayır hayrat varsa biz devlet üzerinden yapmak zorundayız. Diğer türlüsü kişisel şov aracına dönüşür. Yoksa yapılmış bir şey yok yani. Kendi yönetimimizde yardım topladıysak bile bu bir hayır işidir. Yardımları kaymakamlıklara veriyoruz. Bakıldığında Büyükşehir Belediyesi yardım yapıyor. Çalışıyor ama ‘Tunç Soyer gönüllüleri’ olarak çalışıyor. Biz bunu yapmıyoruz. Vatan millet sevdalısıyız, devlet olarak, vefa grubu olarak biz herkesten çok sahnedeyiz ama reklam yapmıyoruz” ifadelerini kullandı.

‘MUTLU OLDUK’

Ramazan ayı ile birlikte yardımlaşma çabasının hat safhaya çıktığının altını çizen Yıldızhan, “Milletimiz hep yardımsever. Yardımlaşma çabasına olan ilgisi hat safhada. Çok memnun oluyoruz. Kimde ne varsa yardım etmeye çalışıyorlar. Bakıyorsunuz çalışan esnaf yumurta işi yapıyor, gidiyor kaymakamlığa yumurta bırakıyor. Parası olmayan dahi böyle bir paylaşım içinde bulunuyor. Bunu görmek herkes için çok mutlu edici” diye konuştu.

Rana Beyza Öztürk / Özel Haber

hak-isten-1-mayis-aciklamasi

Hak-İş İzmir’den 1 Mayıs açıklaması!

televizyonu-calinan-esnaf-keske-ihtiyaci-oldugunu-soyleseydi

Televizyonu çalınan esnaf: ‘Keşke ihtiyacı olduğunu söyleseydi’