in ,

‘Hizmet için büyük bir gayret içerisindeyiz’

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede güven tazeleyen MHP Karşıyaka İlçe Başkanı Akif Yılmaz, “Önümüzdeki dönemde önceliğimiz yeni üyeler ve hizmet kalitemizi artırmak” dedi

hizmet-icin-buyuk-bir-gayret-icerisindeyiz

MHP Karşıyaka İlçe Başkanlığı’nın Genel Kurulu’nda 322 delegenin oyunu alan İlçe Başkanı Akif Yılmaz, güven tazeledi. Ege Telgraf’a kongreyi ve gündemi değerlendiren Yılmaz, “1 Ekim’de gerçekleştireceğimiz törenle yaklaşık 300 hemşerimiz MHP saflarına katılacak” dedi.
13. İlçe kongresinin “İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Birlik’ ana teması ile rekor bir katılımla gerçekleştirildiğini kaydeden İlçe Başkanı Akif Yılmaz, “Yenilenen ve gençleştirilen yönetim kurulum adına değerli delegelerimize ve üyelerimize teşekkür ediyorum. Kongremize toplam 400 delegemizin 322’si katıldı. Sandık kapandıktan sonra gelen birçok delegemiz de üzülerek geri dönmek zorunda kaldı. Aktif, dinamik ve genç yönetim kurulumuzla görev dağılımını yaptık. İlçe Başkanı olarak 2. dönemimde ilk hedefimiz partimize yeni üyeler kazandırmak olacak. 1 Ekim’de gerçekleştireceğimiz törenle yaklaşık 300 hemşerimiz MHP saflarına katılacak. Bu çalışmamızı sürdürmeye kararlıyız. Görev sürecimizde hedefimiz 1000 yeni üyeyi partimizin saflarına kazandırmak. Bunun yanında yeni seçilen üyelerimizi de eğitimden geçirmeyi planlıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi’nin, Karşıyaka’da hemşerilerine en iyi hizmeti vermek için büyük bir gayret içerisinde olacağını şimdiden ifade etmek isterim” dedi.

‘HIZ KESMEDEN’

Yeni dönemde, ilçemizin ve hemşerilerimizin sorunlarını yakından takip etmeye devam edeceklerini söyleyen Başkan Akif Yılmaz, şunları söyledi: “Yıl sonuna kadar mahalle teşkilatımızı hizmet odaklı olarak yeniden düzenleyerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Önümüzdeki altı aylık süreç içerisinde girmediğimiz mahalle ve sokak kalmayacak. Küresel salgın döneminde hemşerilerimizin sıkıntıları olduğunu biliyoruz. Bunlara imkânlarımız ölçüsünde yardımcı olmaya çalışacağız. Bunun yanında belediyemizin çalışmalarını da takip ediyoruz. Eksik ve noksan gördüğümüz konularda eleştirilerimizi ve uyarılarımız yapmaya, vatandaşlarımızın dilek ve şikâyetlerini iletmeye devam edeceğiz. Küresel salgın süreci içerisinde Karşıyakalı değerli hemşerilerimizi maske takmaya, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına titizlikle uymaya davet ediyoruz. Bunun yanında, belediyemizi çarşıda müzik yaparak kalabalıkları etrafına toplayan ve içinde bulunduğumuz süreçte tehlike arz eden sokak sanatçıları konusunda da uyarmak istiyorum. MHP Karşıyaka ilçe başkanlığı olarak yeni dönemimizde ilk projemiz 1 Ekim Perşembe günü yapılacak olan üye katılım törenimizdir ve yaklaşık olarak 300 yeni hemşerimiz MHP saflarına katılacak ve bunu periyodik olarak yenileyeceğiz görev sürecimizde her yıl yaklaşık 1000 yeni üye hedefliyoruz. Bu programın ardından yeni seçilen üyelerimizi bir eğitim sürecine alacağız ve yaklaşık 3 ay devam edecek. İlçe teşkilat birimimiz yeni dönemde mahalle teşkilatlarını yılsonuna kadar yeniden dizayn edecek ve 6 ay içerisinde girilmedik mahalle ve sokak bırakmayacak.”

‘KARABAĞ TÜRK VATANI’

Ermenistan saldırılarına yönelik konuşan Yılmaz, “Azerbaycan-Ermenistan devlet sınırının Tovuz istikametinde yaşanan çatışmaların tekrar başlaması hem Türkiye hem de Azerbaycan açısından milli güvenlik tehdididir. Ermenistan saldırganlığı insani, vicdani ve hukuki bütün ilke ve esaslara aykırıdır. Türkiye Cumhuriyeti devleti tüm imkanları ile kardeş Azerbaycan’ın yanındadır. Son saldırı Akdeniz ve Karadeniz’de yaşanan gelişmelerden farklı düşünülemez” diye konuştu.

Rana Beyza Öztürk / Özel Haber

izmir-pazarcilar-dernegi-baskani-yasananlar-yerel-yonetimin-ayibi

İzmir Pazarcılar Derneği Başkanı: ‘Yaşananlar yerel yönetimin ayıbı!’

ak-partili-mahmut-atilla-kaya-izmir-emek-istiyor-onlar-cicek-bocekle-ugrasiyor

AK Parti’li Mahmut Atilla Kaya: ‘İzmir emek istiyor, onlar çiçek, böcekle uğraşıyor’