Hugh Jackman'ın 2000 yılında ilk X-Men filmiyle başlayan "Wolverine" macerası 2017 yılında vizyona giren Logan filmiyle son bulmuştu.

Yıllar sonra "Deadpool & Wolverine" filminde efsane karaktere bir kez daha hayat veren  Jackman, yaşadığı zorluklardan bahsetti.

"EN ZORU YEMEK..."

Jackman, yaptığı yorucu diyetin bazı kısımlarında zorlandığını "Geri döndüğümde gerçekten eğlenceliydi ve çok heyecanlanmıştım. Başlangıçta vücudum biraz ağrıyordu ama vücudumun hala yanıt vermesinden çok heyecan duyuyordum. Beynime ne kadar iyi geldiğini fark ettim. Ama en zoru... yemek" sözleriyle itiraf etti.

Filmlerdeki rollerine hazırlanırken kilo almakta her zaman zorlandığını söyleyen ünlü oyuncu, "Çok fazla yemem gerekiyor. Bana göre, vücut tipime göre, doğuştan sıskayım. En zor kısmı, cüssemi ayarlamak. Beni tüketen kısım bu" dedi.

Dilan Polat, avukatıyla yollarını ayırdı Dilan Polat, avukatıyla yollarını ayırdı

Öte yandan Hugh Jackman, Wolverine rolünü yeniden canlandırmayı menajeriyle konuşmadan kabul ettiğini yakın zamanda açıklamıştı.

26 TEMMUZ'DA VİZYONDA

Yönetmen koltuğunda Shawn Levy'nin oturduğu, Marvel imzalı "Deadpool & Wolverine" filmi 26 Temmuz 2024'te vizyona girecek.

Kaynak: NTV