in ,

Hülya Avşar varlığından yakındı: “Zenginlik kötü birşey”

Hülya Avşar, Candaş Tolga Işık’ın sunduğu ‘Az Önce Konuştum’a konuk oldu.

hulya-avsar-varligindan-yakindi-zenginlik-kotu-birsey

Avşar’ın “Bu kadar zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz. Bu nedir böyle, her şeyi alabilmek! Hayatta her şeye şüpheli gezersin” sosyal medyada gündem oldu.

Ada aldığı iddialarına değinen Hülya Avşar “Ayvalık’ta ada almadım. Öyle bir şey yok. İlgilendik ama… Çok güzel bir adaydı. Merak ettim, ilgilendim. Fiyatını sordum. Konuştuk. Adası olan insanlar var… Çok makul bir şey olmasa da… Ticari olarak da değerlendirilebilir. Ben olayları bu kadar büyük yaşamayı seven bir insan değilim. Benim işimi yapan bir insanın ticari olarak bunu yapmasının doğru olduğunu düşünmüyorum ama aklımızdan geçmedi değil. Benim orada turizmle ilgilenen arkadaşlarım var demek ki bir gel git aklı yaşadık. Bir adam olsun istemem.” dedi.

“ZENGİNLİK KÖTÜ BİR ŞEY”

Sözlerine devam eden Hülya Avşar ” Bu kadar zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz. Bu nedir böyle, her şeyi alabilmek! Hayatta her şeye şüpheli gezersin. Sevgilin ‘seni seviyorum’ dese inanamazsın. Bir şeye özlem duymak gerek hayatta.”

 

-tele1.com.tr

genc-kadin-sevgilisiyle-kavga-ederken-2nci-kattaki-evin-penceresinden-dustu-ifadesi-sok-etti

24 yaşındaki genç kadın sevgilisinin pencereden ittiğini söylemişti, yaşadığı korku dolu o anları anlattı

ayni-anda-3-ameliyat-geciren-10-aylik-yilmaz-bebek-sagligina-kavustu

10 aylık Yılmaz bebek 3 ameliyat geçirerek sağlığına kavuştu