in ,

İESOB’dan Karabağlar Belediyesi’ne teşekkür

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB), koronavirüs salgını sürecinde esnaf ve sanatkarlara yönelik desteklerinden ötürü Karabağlar Belediyesi’ne teşekkür etti

iesobdan-karabaglar-belediyesine-tesekkur

İESOB Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Mutlu ve Genel Sekreter Özcan Kılkış imzasıyla Karabağlar Belediyesi’ne gönderilen teşekkür yazısında, Covid 19’dan en fazla olumsuz etkilenen kesimlerin başında esnaf ve sanatkarların geldiği vurgulandı. Gerek salgın gerekse normalleşme döneminde bu kesimin beklentilerinin merkezi ve yerel yönetimlere iletildiği belirtilerek, mektupta şu görüşlere yer verildi:

“Konuyla ilgili kararların alınması ve uygulamalar sırasında esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olduğunuzu hissetmek bizleri mutlu etmiştir. Ülkemizde ekonomik ve sosyal yaşamın en önemli kesimi olan esnaf ve sanatkarlarımızın karşılaştığı pek çok sorunda olduğu gibi, bu konuda da gösterdiğiniz ilgi ve duyarlılığınız için üyelerimiz adına teşekkür eder, saygılar sunarız”

SIKINTILAR DAYANIŞMAYLA AŞILIR!

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, ülkemizi de derinden etkileyen bu salgına karşı birlikte mücadele etmenin önemini vurgulayarak, “Sıkıntılar ancak dayanışmayla aşılır” dedi.

Sadece salgın döneminde değil, öncesinde de esnaf ve sanatkarların yanında olmaya çalıştıklarını belirten Başkan Selvitopu, “Toplumsal yaşamımız ve ekonomimizin bel kemiğini oluşturan esnaf ve sanatkarlarımızı desteklemeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Karabağlar Belediyesi, koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında işyerleri kapatılan esnaflara gıda ve hijyen kolileri yardımında bulundu. Ayrıca normalleşme döneminde bu işyerlerinin dezenfeksiyonu da Karabağlar Belediyesi tarafından sağlandı.

thy-avrupada-ikinci-oldu

THY, Avrupa’da ikinci oldu

serdar-aksoy-hakkinda-hakaretten-suc-duyurusu

Serdar Aksoy hakkında “hakaret”ten suç duyurusu