in ,

İYİ Parti Bayraklı’ya kamp kurdu

İYİ Parti İzmir İl Teşkilatı, depremin vurduğu Bayraklı’da depremzedelerin yardımına koştu

İYİ Parti İzmir İl Teşkilatı, depremin vurduğu Bayraklı’da depremzedelerin yardımına koştu. İzmir il ve ilçe teşkilatları adına, depremde kaybedilen vatandaşlar Allah’tan rahmet, yakınlarını kaybedenlere başsağlığı, yaralılara şifa dileklerini ileten İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, İzmirlilere geçmiş olsun dileklerini iletti. Kırkpınar, depremde zarar görenlere destek amacıyla deprem bölgesinde İl Başkanlığı Yönetim Kurulu koordinatörlüğünde Kri̇z Masası kurarak yardım kampanyası başlattıklarını söyledi.
İYİ Parti İl ve ilçe teşkilatlarının katkılarıyla toplanan ve çevre illerdeki İYİ Parti teşkilatlarından gelen yardım malzemeleri çok sayıda depremzedeye dağıtılıyor.
Deprem kriz masasında; tüp gaz ile çalışan kamp sobaları, masa, sandalye, hijyen malzemeleri, kıyafet, tuvalet kağıdı, plastik çatal-bıçak-kaşık, ıslak mendil, battaniye, ayakkabı, mont çocuk bezi vb. yaşamsal ürünler bulunuyor. İl Başkanı Kırkpınar, “Nöbetleşe olarak gece gündüz hizmet veren İYİ Parti ekiplerimiz Adalet Mahallesi, 1593/3 sok. No:6 Bayraklı Emek Sitesi’nde konuşlanmış durumdadır. Yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız Kri̇z Masasının 0(506) 429 58 99 ve 0(532) 551 71 39 numaralı telefonlarından irtibata geçebilirler. İYİ Parti İzmir ailesi depremin olduğu ilk günden itibaren afetzedelerin yanında olmaya, acıları paylaşıp, ihtiyaçları karşılamaya devam ediyoruz” dedi.
Sahada depremzedeler ile sürekli temas halinde olan İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar öncülüğünde il, ilçe yöneticileri ve meclis üyeleri gecelerini gündüzlerine katarak nöbete devam ediyor. (Haber Merkezi)

Davutoğlu İzmir’den seslendi: “Derhal bir imar yasası çıkarılmalı”

CHP’li Sertel, depremzede çocuklara moral verdi