in ,

İyilik ve dayanışma minibüsü”nden öğrencilere destek

Ödemiş Belediyesi’nin İyilik ve Dayanışma Minibüsü öğrencilere kırtasiye desteğinde bulunuyor. Yeşilköy, Köfündere, Orhangazi, Kemenler ve Köseler Mahallesi’nden sonra Ertuğrul Mahallesi ilköğretim okulu öğrencilerine kırtasiye malzemeleri dağıtıldı

iyilik-ve-dayanisma-minibusunden-ogrencilere-destek

Ödemiş Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren iyilik ve dayanışma minibüsü, merkeze uzak mahallelerde vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda kıyafet ve ayakkabı yardımlarında bulunuyor. Okulların açılmasıyla eğitime destek çalışmaları kapsamında öğrencilere kırtasiye desteği de verilmeye başladı. Belediye Başkan Yardımcısı Özay Kaptan, meclis üyesi Sema Bilgi ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekibi Ertuğrul Mahallesi İlköğretim Okulu’ndaki öğrencileri ziyaret ederek, kırtasiye desteği paketlerini dağıttı.

Belediye Başkan Yardımcısı Özay Kaptan; “Bayram öncesi hizmete sunduğumuz iyilik ve dayanışma minibüsümüz imkanlarımız doğrultusunda ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor. Kıyafet, ayakkabı gibi yardımların yanı sıra kırtasiye desteğinde de bulunmaya çalışıyoruz. Amacımız, pandemi sürecinde çocuklarımızın ihtiyaçlarını bir nebze olsun karşılarken, küçük hediyelerle de motivasyonlarını arttırmaya çalışıyoruz” dedi.

 

ibo-show-yillar-sonra-ekranlara-donuyor

İbo Show yıllar sonra ekranlara dönüyor

ask-filmlerine-konu-olan-nezirin-kulesi-yeniden-insa-ediliyor

Aşk filmlerine konu olan Nezir’in kulesi yeniden inşa ediliyor !