in ,

İZBAN’da intihar girişimi: Raylara atladı…

Buca’da raylara atlayarak intihara kalkışan kadın İZBAN’ın altında kaldı. Raylar ile tren arasında boşlukta kalan kadın mucize eseri ölümden döndü. Diğer yolcuların uyarılmasıyla makinistin aşağıya inerek metro ile rayların arasındaki kadını çıkartma çalışması, bir yolcu tarafından cep telefonu ile kaydedildi.  

raylara-yatip-intihara-kalkisan-kadinin-mucize-kurtulusu

Buca‘da Şirinyer İZBAN istasyonunda, ilginç bir intihar girişimi yaşandı. İddiaya göre tren durağa yanaşırken, bir kadın raylara atlayarak intihara kalkıştı.

Tren, raylara yatan kadının üzerinden geçti. Çevredeki yolcuların çığlıkları üzerine aşağıya inen makinist, mucize eseri kadının olaydan yara almadan kurtulduğunu gördü. Tren istasyonunda bulunan bir kişinin cep telefonu kamerasıyla kaydettiği görüntülerde, metronun altında kalan kadın makinistin ısrarına rağmen önce çıkmak istemedi. Ancak, daha sonra makinistin yardımıyla metronun altında çıktığı görüldü. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, kadını Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi’ne kaldırıldı. İsmi açıklanmayan kadının, durumunun iyi olduğu öğrenildi.

brezilyada-korona-virus-vakalari-11-milyonu-asti

Benzersiz coğrafya: Brezilya

koronaya-karsi-bagisiklik-sistemini-guclendirici-urunler-ragbet-goruyor

Koronaya karşı bağışıklık sistemini güçlendirici ürünler rağbet görüyor