in ,

İzmir’de HDP İzmir İl Başkanlığı’na saldırı sonrası Erdoğan’dan ilk açıklama!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir’de HDP İzmir İl Başkanlığı’na saldırı sonrası ilk kez bu konu hakkında konuştu

erdogan-60-darbesi-milletimizin-kalbinde-hala-kanayan-bir-yaradir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya il teşkilatı toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Burada konuşan Erdoğan, “Kim olursa olsun bu ülkenin hiçbir vatandaşının kılına zarar gelmemesi için çalışıyoruz. Yakalanan failin önündeki ve arkasındaki tüm ilişkiler ortaya çıkarılarak en ağır cezayı alacağına inanıyoruz. İzmir’deki provokasyonu kınadık, kınayacağız.

Son bir gayretle ortaya sürülen figüranlar, sergilenen arsızlıklar sizlerin moralini bozmasın. Biz bu oyunu çok gördük ve yaşadık. Hepsinin de üstesinden gelerek bugünlere ulaştık.

Kardeşler, hesabi olmayacağız, hasbi olacağız. Unutmayınız, Türkiye büyüdükçe ve güçlendikçe AK Parti de büyür ve güçlenir. Biz kaderi ülkesinin ve milletinin kaderiyle bütünleşmiş bir partiyiz. Biz bugüne kadar her ne yaptıysak milletimizle birlikte yaptık, her ne yapacaksak da milletimizle birlikte yapacağız.

İstanbul-İzmir Otoyolu’nun Bay Kemal bilmiyor, gençlik nereden bilsin. Oranın milletvekili olduğu halde bilmiyor. 7-8 saatte gidilen yol, şimdi 3 saatte gidiliyor ya… Mesela bu akşam ülkemizin dört bir yanından yüzlerce gencimizle bir araya gelerek özgür bir ortamda sohbet edeceğiz.”

Hürriyet

yagcioglu-sitesinin-tutuklanan-muteahhidi-bina-kotu-olsa-kalfa-verdigim-evi-kabul-eder-miydi

İzmir depreminde 11 kişiye mezar olan Yağcıoğlu Apartmanı’yla ilgili iddianame kabul edildi

5 milyon doz Sinovac aşısı Türkiye’ye ulaştı