Ahmet Buğra TOKMAKOĞLU- EGE TELGRAF/ Ege Bölgesi'nin en gözde tatil rotalarından biri olan Ağapark, bu yaz da tatilcilerin vazgeçilmez adresi olacak. Mavi Bayraklı plajı, güney sahillerini aratmayan denizi ve plajı ile dikkat çeken Ağapark, sunduğu çeşitli hizmetlerle de tatilcilerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

AĞAPARK PLAJINDA NELER VAR?

Ağapark, sadece deniz ve güneşin tadını çıkarmakla kalmayıp, ziyaretçilerine geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Yürüyüş parkurları, spor sahaları ve piknik alanlarıyla doğa ve spor tutkunlarına hitap ederken, kafeterya, oyun kafesi, fast food restoranları ve alacart restoranı ile farklı lezzetler tatma imkanı sunuyor. Ayrıca, otopark, can kurtaran hizmeti, sağlık odası, bebek bakım odaları, mescid ve modern yaşam alanları ile ziyaretçilerine konforlu bir tatil deneyimi vaat ediyor.

Ağapark (1)

AĞAPARK PLAJI TEMİZ Mİ?

170 dönümlük alana kurulan Ağapark, Aliağa Belediyesi tarafından inşa edilmiş olup, Aliağa’nın futboldaki başarılı temsilcisi Aliağaspor FK tarafından işletiliyor. Bölgenin en büyük ve modern plajları arasında yer alan tesis, Covid-19 tedbirlerine uygun olarak hijyenik koşullarda hizmet veriyor. Düzenli olarak gerçekleştirilen temizlik çalışmaları ve alınan sağlık önlemleri sayesinde tatilciler, güvenli bir şekilde tatillerini geçirebiliyor.

İtalyan rüyası bu şehir balayı çiftlerinin gözdesi İtalyan rüyası bu şehir balayı çiftlerinin gözdesi

AĞAPARK HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN NEREYİ ARAMALIYIZ?

Ağapark'ta sunulan hizmetler ve daha fazla bilgi için 0232 600 02 42 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Aliağa'da kaliteli ve konforlu bir tatil arayışında olan herkes için Ağapark, ideal bir destinasyon. Mavi Bayraklı plajı ve geniş hizmet yelpazesi ile unutulmaz bir tatil için Ağapark sizi bekliyor.

Kaynak: EGE TELGRAF