in ,

İzmir’in taksileri dezenfekte ediliyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi, tüm taksileri uzun süre etkili kimyasallar ile bir kez daha ilaçlıyor

izmirin-taksileri-dezenfekte-ediliyor

İzmir’de koronavirüs riskine karşı taksilere yönelik seferberlik aralıksız sürüyor. Büyükşehir Belediyesi kent merkezindeki tüm taksileri ilaçlamaya devam ediyor. Böylece araçlar bir ayda 2’nci kez uzun süre etkili kimyasallar ile dezenfekte edilmiş oldu. İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası da temin ettiği maskeleri esnafa verdi. Böylece hem şoförlere hem de taksi kullananlara güvenli, sağlıklı yolculuk ortamı sağlandı.
İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Celil Anık, taksilere gönül rahatlığıyla binilebileceğini bir kez daha tekrarladı. Anık, bu zor günlerin dayanışma ruhuyla aşılacağının altını çiziyor, destek veren kurumlara teşekkür etti.

Esnafımız adına minnettarız

Anık, “Başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanınımız Sayın Tunç Soyer‘e, Genel Sekreter Sayın Dr. Buğra Gökçe‘ye ve Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Yıldız Devran‘a şükranlarımızı sunuyoruz. Bizleri yalnız bırakmayan, yolcularımızın ve şoförlerimizin sağlığı için mücadelemize katkı koyan ilçe belediyelerimizin yöneticilerine de teşekkür ediyoruz. Esnafımız adına hepsine minnettarız” diye konuştu.

torbalida-dehset-cezaevinden-cikti-basini-tasla-vurup-oldurdu

Torbalı’da dehşet: Cezaevinden çıktı, başını taşla vurup öldürdü!

yogun-bakim-unitesine-donusturulebilen-sahra-cadiri-bagisi

Yoğun bakım ünitesine dönüştürülebilen sahra çadırı bağışı