in ,

İzmirli belediye başkanlarının başarı karnesi açıklandı: En başarılı başkan Serdar Aksoy

Saros Araştırma tarafından İzmir Büyükşehir sınırları içinde bulunan 29 ilçede yapılan araştırma sonucunda en başarılı belediye başkanı Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy seçildi

izmirli-belediye-baskanlarinin-basari-karnesi-aciklandi-en-basarili-baskan-serdar-aksoy

İzmir Büyükşehir ve 29 ilçe belediye başkanlarının başarı karnesini gözler önüne koyan ankette Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy aldığı 66.5 oranla en başarılı belediye başkanı oldu.
29 ilçede 15 bin kişi ile yapılan vatandaş beklentileri ve belediye başkanlarından memnuniyet hizmet ölçüm araştırmasında ilk sırada Başkan Aksoy yer alırken onu yüzde 64.2 ile Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, yüzde 63.8 ile Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, yüzde 60.4 ile Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, yüzde 60.1 ile Konak Belediye Başkanı Abdül Batur takip etti.

Soyer oyunu arttırdı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ise, aldığı yüzde 64.1 oran ile önceki anketlere göre yükseliş trendinde olduğunu gösterdi.

“Daha çok çalışıp, proje ve hizmet üretmeye devam edeceğiz”

Göreve gelir gelmez Menemen ve Menemenliler için çalışacaklarının sözünü verdiklerini belirten Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, “18 ayda 16 projeyi hayata geçirdik. Bu büyük bir başarı. En önemli projemiz Emiralem Engelsiz Yaşam Merkezi oldu. Merkez onlarca engelli ve ailesine katkı sağladı, yaşamlarını kolaylaştırdı. Kreşler ve Kadın Dayanışma Merkezi’ni, Gençlik Ofisleri’ni halkımızla buluşturduk. Kreşler yüzlerce çocuğa baktı. Kadın Danışma Merkezi, kadının özgürleşmesi, kendi ayakları üzerinde durması anlamında büyük rol oynadı. Parklar açtık, üst geçitler yaptık. Bu çalışmaları halkımız gördü ve bizi anketlerde ilk sıralara taşıdı. Tabi bunlar yetmez, daha çok çalışıp proje ve hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Hayata geçirdiği projeler, sosyal sorumluluk çalışmaları, kadınlar, çocuklar ve gençlere yönelik hizmetleri, engelsiz bir Menemen için attığı adımlar, sosyal belediyecilik çalışmaları, pandemi döneminde attığı doğru adımlarla anketin ilk sırasında yer alan Başkan Serdar Aksoy, geçtiğimiz günlerde yaptığı 500 gün toplantısında anlattığı yeni projeleri ile bundan sonra da listenin başında yer alacağının sinyallerini verdi.

altayin-yeni-hedefi-timur

Altay’ın Tuzlaspor ile olan maçı da ertelendi

ekrem-imamoglu-istanbuldaki-vefat-sayisi-186-susayim-mi-yutkunayim-mi

Koronavirüse yakalanmıştı! Ekrem İmamoğlu’ndan mesaj var…