in ,

İzmirli Fatma Nisa ulusal yarışmada 3. oldu

Filli Boya, boya ustalarının çocuklarına özel ‘Evim ve Ailem’ temalı bir resim yarışması düzenledi. 7-10 yaş grubunda, İzmir’den Fatma Nisa Büyük 3. oldu

izmirli-fatma-nisa-ulusal-yarismada-3-oldu

Hayalleri her daim yaşam alanlarına taşıyan Filli Boya, dünyamızı renklendiren çocukların yaratıcılıklarını özgürce yansıttığı ‘Evim ve Ailem’ temalı bir resim yarışması düzenledi. Filli Boya’nın en büyük paydaş gruplarından olan boya ustalarının çocuklarına özel düzenlenen yarışma, hem çocukların yaratıcı yönlerini ortaya çıkarmak hem de evde kaldığımız bu dönemde çocuklar için keyifli aktiviteler yaratmak amacıyla hayata geçirildi. ‘Evim ve Ailem’ resim yarışmasına başvurular 16 Nisan 2020 tarihinde başladı ve katılımcılar 4 Mayıs 2020 tarihine kadar resimlerini www.filliboya.com/evimveailem/ platformuna yüklediler.

3 farklı yaş grubunun katıldığı yarışmada her grupta ilk 3’e giren çocuklar, ‘babası gibi yetenekli’ dedirten eserler ortaya koydular. 3-6 yaş grubundan; 1. Mersin’nden Elif Beste Köşürgeli, 2. Hatay’dan Ece Yaşar, 3. İstanbul’dan Handan Öztürk oldu. 7-10 yaş grubundan; 1. Sakarya’dan Doruk Eymem Sağlık, 2. Zonguldak’tan Efnan Esma Bulazar, 3. İzmir’den Fatma Nisa Büyük oldu. 11-15 yaş grubundan ise; 1. Van’dan Mert Özgül, 2. Kayseri’den Nisanur Baykan ve 3. Adana’dan Mert Atay oldu.

3 -6 yaş , 7-10 yaş, 11-15 yaş grupları için oluşturulan kategorlerin her birinden 3 resim seçilerek grubun 1.sine 2.000 TL Boyner hediye çeki, 2.sine 1.000 TL Boyner hediye çeki, 3.süne de 1.000 TL Boyner hediye çeki verildi.

konak-ve-honaz-kardesligi-imzalandi

Konak ve Honaz kardeşliği imzalandı

izmir-tabip-odasindan-adrese-teslim-kadro-iddiasi

İşyeri hekimleri uyardı: Özelde çalışan işçilerin kronik hastalıkları unutuldu mu ?