Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in ilişkisi, son zamanlarda ayrılık söylentileriyle gölgelenmiş durumda. İkilinin yeniden bir araya gelip evlenmeleri, başlangıçta büyük bir aşk hikayesi gibi görünse de, son zamanlarda mutlu olmadıkları iddia ediliyor. Magazin basınında çıkan haberlere göre, çiftin ilişkilerinde problemler yaşandığı ve hatta boşanma aşamasına geldikleri söyleniyor.

Jennifer Lopez, geçtiğimiz Babalar Günü'nde Ben Affleck'e olan sevgisini göstermek için sosyal medyada bir paylaşım yaparak onu "kahramanı" olarak nitelendirdi. Ancak Affleck'in evden ayrılması ve yeni bir karavan satın alması gibi olaylar, ayrılık iddialarını güçlendirdi. Ayrıca Affleck'in eski eşi Jennifer Garner ile sık sık görüşmesi, Lopez'in şu anki sevgilisi John Miller tarafından hoş karşılanmıyor.

Müzik sektöründen bir kaynağa göre, Jennifer Lopez artık ilişkilerini kurtarma çabalarını sonlandırmış durumda ve durumun daha da kötüye gittiğini düşünüyor. Affleck'in sürekli huysuz ve negatif olması, Lopez'in ilişkiyi sonlandırma kararında etkili olmuş gibi görünüyor.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in ilişkisi, 2001 yılında bir film setinde tanışmalarıyla başlamıştı. İkilinin medyada "Bennifer" olarak adlandırılmasıyla büyük ilgi görmüşlerdi. Ancak o dönemde Jennifer Lopez, ikinci kocası Cris Judd ile evli olduğu için romantik bir ilişki yaşamamışlardı. Lopez'in Judd ile boşanmasıyla birlikte Affleck ile ilişkileri başlamış ve hızla medyanın en dikkat çeken çiftlerinden biri haline gelmişlerdi.

2002 yılında Lopez, Affleck ile olan ilişkisinden ilham alarak "This Is Me... Then" albümünü çıkarmıştı. Albümde "Jenny From the Block" ve "Dear Ben" gibi şarkılar, ilişkilerinin izlerini taşıyordu.

Ancak çiftin evlilikleri planlandığı gibi mutlu sonla bitmedi. 2003 yılında yapılması planlanan düğünleri medyanın aşırı ilgisi nedeniyle ertelendi ve birkaç ay sonra da ayrıldıklarını duyurdular.

Tuğba Yılmaz Karakaş evliliğini anlattı Tuğba Yılmaz Karakaş evliliğini anlattı

Jennifer Lopez daha sonra Marc Anthony ile evlenmiş ve ikiz çocukları dünyaya gelmişti. Affleck ise Jennifer Garner ile evlenip boşanmıştı. Ancak Lopez ile Affleck'in yeniden bir araya gelmeleri, uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti.

Şu anda Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in ilişkisinin geleceği belirsizliğini koruyor, ancak magazin dünyası bu konuyu yakından takip etmeye devam ediyor.

Kaynak: Sözcü