in ,

JTI üst yönetiminde değişiklik

JTI Türkiye Kurumsal İlişkiler ve İletişim Direktörlüğüne Özge Zeynep Öztürk, Hukuk Direktörlüğüne Berrak Özen Üzüm getirildi

jti-ust-yonetiminde-degisiklik

İş hayatına 2003 yılında T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’nda başlayan Öztürk, sırasıyla Alacak Yönetimi, Risk Yönetimi, Bütçe Analizi ve Nakit Yönetimi Departmanlarında görev yaptı.

2013 yılında JTI Türkiye’ye Resmi İlişkiler Sorumlusu olarak katılan Öztürk, 2020 yılında Regülasyon İşleri Müdürlüğü pozisyonuna atanarak yasal düzenlemeler, vergilendirme, yasa dışı ticaretle mücadele alanlarında strateji geliştirilmesinde aktif rol oynadı. Öztürk aynı zamanda şirketin Sivil Toplum Kuruluşlarında temsilinden de sorumluydu.

Mayıs 2022 tarihi itibarıyla JTI Türkiye’nin kurumsal ilişkiler ve iletişim stratejilerinin geliştirilmesi, koordinasyonu ve uygulanması sorumluluklarını üstelenen Zeynep Öztürk Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Ekonomi Bölümü mezunu olup, Essex Üniversitesi’nde Bankacılık ve Finans Yüksek Lisansı’nı tamamladı. Hukuk Direktörlüğü Pozisyonuna atanan Berrak Özen Üzüm ise profesyonel hayatına 1995 yılında- hukuk bürosunda Avukat olarak çalışmaya başlayarak adım attı. 13 yıllık çalışma hayatı boyunca birçok yabancı yatırımcının Türkiye’deki ve Türk yatırımcının yurt dışındaki operasyonları konusunda hukuki destek verdi. 2007 yılında JTI Türkiye’ye katılan Üzüm, Hukuk Müdürü olarak farklı departman ve ülkelere hukuksal süreçlerle ilgili destek vererek global projeleri yönetti. Yeni görevinde JTI Türkiye’nin kurumsal ve operasyonel hedeflerinin, yerel kanunlara, regülasyonlara ve JTI politika ve prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak Berrak Özen Üzüm 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu.

Traktör devrildi; anne öldü, 2 kızı yaralandı

32-yasindaki-genc-kadin-otomobilin-icinde-olduruldu

32 yaşındaki genç kadın otomobilin içinde öldürüldü