in

Kadınlar için sevgililer günü hediyesi fikirleri!

Kadınların en hassas oldukları birkaç günden biri olan Sevgililer Günü, sıradan hayattan daha özel duyguların yaşanmasına şans verir.

sevgiliye-hediye

Kadınların en hassas oldukları birkaç günden biri olan Sevgililer Günü, sıradan hayattan daha özel duyguların yaşanmasına şans verir. Çiftler, yalnızca birbirleri için hazırladıkları özel sürprizlerle karşılarlar bu günü. 14 Şubat, Yılbaşı gibi herkese hitap eden günlerden değildir, mutluluğunu yalnızca sevdiğiniz insanla paylaşabileceğiniz ikinize özel bir kutlamadır. Bu sebeple, o günde sokaklarda, restoranlarda, eğlence mekanlarında birbirine aşkla bakan çiftler görürüz. Buluşamayanlar ise birbirlerine güzel dileklerini ve hediyelerini gönderirler. Artık online mağazalar sayesinde birilerine hediye göndermek gittikçe çok daha kolay oluyor bildiğiniz üzere ancak bir online mağaza var ki burada alışılmışın dışında fırsatlar sizi bekliyor! Evet, bodo.com online mağazadan söz ediyoruz! Dilediğiniz an dilediğiniz yerden sipariş verin, belirlediğiniz zamanda yerine ulaşsın. Onlarca fotoğrafla ölümsüzleştirebileceğiniz bu eşsiz deneyimleri görmek ve Sevgililer Günü hediyesini bir an önce seçmek için online mağazaya gelin.

Kadınlara Sevgililer Günü hediye önerileri

Bir hediyenin, kadını şaşırtabilmesi için illa ki pahalı, süslü yahut gösterişli olmasına gerek yok. İnce düşünce, yeterli özen, biraz şıklık ancak en çok doğallık sürprizinizi muhteşem kılacaktır https://bodo.com/tr/sevgililer-gunu-hediyeleri/kadina/. Örneğin eşiniz ilgiye asla hayır demeyen, sıcak kanlı ayrıca günlerini yoğun geçiren biri ise “SPA ve Masaj”, “Tatil”, “Romantik” kategorilerinde, onu fazlasıyla etkileyecek sürprizlere yer verildi. Deneyim hediyeleri elbette kişinin ilgi alanlarına, severek bulunduğu ortamlara ya da hayallerine göre tercih edilebilir ancak bu gün, 14 Şubat yani ikinizi de ilgilendiren bir gün olduğundan, ilişkinizin son zamanki gidişatına belki eksiklerine belki de uyumunun devamlılığını sağlamak üzere de hediye tercihlerinde bulunabilirsiniz. Yani son zamanlarda, sevgilinizin kendine daha çok vakit ayırmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, yalnızca ona özel ya da arkadaşlarıyla birlikte takılabileceği sürprizlere göz atabilirsiniz. Bu sizin ona karşı nezaketinizi ve anlayışınızı yansıtacaktır. İkiniz baş başa zaman geçiremiyorsanız o halde ikinizi de kapsayan, ortak fikirleri inceleyin. bodo’da herkese göre yenilikler var!

Kadınlara Sevgililer Günü hediye fikirleri

Bu platformda, sürprizi seçmek bile çok eğlenceli! Kaptanın rotasında, maviliğin ortasında, yalnızca onun ve denizin sesini dinlemek, ‘’Romantik Yat Gezisi’’. Daha önce birlikte hiç yapmadığınız bir çılgınlık yapın ve kendinizi doğanın kucağına atın, ‘’İki Kişi için Kumsalda At Gezisi’’. İki mükemmel manzara eşliğinde, birisi eşiniz diğeri İstanbul, benzersiz lezzetler tatmak: ‘’360 Manzaralı Akşam Yemeği’’. Tek başına farklı aktiviteler yapmaktan keyif alan biri ise, ‘’Rüzgar Sörfü Deneme Dersi’’. Adı klasik, etkisi olağanüstü, ‘’Klasik Masaj’’. Tatlı yapmayı hobi haline getirenlere, ‘’İtalyan Tatlıları Yapım Dersi’’. bodo’da kalbiniz hangi rotayı çiziyorsa, ayaklarınız sizi oraya götürsün.

kamer-genc-anmasi

TÜLOV Vakfı’ndan Kamer Genç anması

izmirde-21-yasindaki-sukrucan-bayraktaroglu-yuksek-gerilime-kapilarak-hayatini-kaybetti

İzmir’de 21 yaşındaki Şükrücan Bayraktaroğlu yüksek gerilime kapılarak hayatını kaybetti