Karşıyaka Belediye Başkanı Yıldız Ünsal, Şemikler Mahallesi'nde düzenlenen 'Sokak Senin' etkinliğine katıldı ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Etkinlikte çocuklarla birlikte oyunlar oynayan Başkan Ünsal, "Sevgi, neşe ve coşkuyla yüreklerimizi ısıtmaya, el ele verip yaşamı güzelleştirmeye devam edeceğiz" dedi.

Karşıyaka Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen "Sokak Senin" etkinlikleri, Şemikler Mahallesi 6216 Sokak'ta yoğun ilgi gördü. Başkan Yıldız Ünsal'ın da katıldığı etkinlikte, mahalle sakinleri ve çocuklar için çeşitli aktiviteler düzenlendi. Spor etkinlikleri, yüz boyama, takı ve geri dönüşüm atölyesi ile geleneksel çocuk oyunları katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

Foça’nın misafirperverliği uluslararası alanda ödüllendirildi Foça’nın misafirperverliği uluslararası alanda ödüllendirildi

ETKİNLİKLER SOSYAL MEDYADA DUYURULUYOR

Etkinlikte büyük ilgi gören Başkan Ünsal, vatandaşlarla sohbet etti ve çocuklarla birlikte zaman geçirdi. Katılımcılar, özenle hazırlanan etkinlikler için Başkan Ünsal ve belediye ekibine teşekkür etti. Önümüzdeki hafta Çarşamba günü Örnekköy Mahallesi'nde düzenlenecek etkinliğin detayları ise Karşıyaka Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarından takip edilebilecek.

Başkan Yıldız Ünsal, etkinlik sonrası yaptığı açıklamada, "Şemikler Mahallemizde vatandaşlarımızla çok güzel, çok sıcak bir buluşma gerçekleştirdik. Çocuklarımızla sokakta özgürce oyunlar oynadık; keyifli sohbetleri, sevgi dolu sarılmaları, neşeli kahkahalarıyla yüreğimizi ısıttık. Etkinliğimize katılarak coşkumuzu çoğaltan tüm vatandaşlarımıza, çocuklarımıza teşekkür ediyorum. Her hafta çarşamba günleri farklı mahallelerde buluşmaya, el ele verip yaşamı güzelleştirmeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Kaynak: Bülten