in ,

Karşıyaka’da 23 Nisan coşkusu balkonlardan taşacak!

Karşıyaka Belediyesi, evlerinde çektikleri eğlenceli ve yaratıcı videoları Karbel Çocuk Kulübü’nün Instagram sayfasına gönderen çocuklara erken bayram coşkusu yaşatıyor. Tek tek kapıları çalınan miniklere, yaşlarına uygun kitaplar ve 23 Nisan dolayısıyla balkonları donatmak üzere Türk Bayrakları armağan ediliyor. 

karsiyakanin-balkonlarinda-23-nisan-coskusu

Karşıyaka Belediyesi tarafından, “Haydi çocuklar! çekmesi sizden, yayınlaması bizden” sloganıyla sosyal medya üzerinden başlatılan video paylaşım çağrısı yoğun ilgiyle karşılandı.

Kısa süre içinde onlarca çocuk, aileleri ile birlikte evlerinde gerçekleştirdikleri eğlenceli etkinliklerin videolarını çekerek Karbel Çocuk Kulübü’nün Instagram sayfasına gönderdi. Keyifli görüntüler tek tek sayfada yayınlanırken, uygulamaya katılan çocuklar için hazırlanan hediye sürprizleri de evlere ulaşmaya başladı. Videosu ile birlikte adres bilgilerini gönderen 100’den fazla çocuğa, yaşına uygun birer kitap ve Türk Bayrağı armağan edildi. Hediyelerini sevinçle karşılayan minikler, bayraklarını hemen balkon ve pencerelere asarak 23 Nisan’ı coşkuyla karşılamaya hazırlandı. 

gediz-elektrikten-kesinti-acikklamasi

Elektrik kesintisi tepkisine ‘mesken’ cevabı

menemende-kacak-maske-uretimi

Menemen’de kaçak üretilen maskelere el konuldu