Keçiören Belediye Başkanı Mesut Özarslan, düzenlenen bir panelde madde bağımlılığı konusunda farkındalık oluşturulması ve mücadele stratejilerinin belirlenmesi amacıyla bir araya gelindiğini duyurdu. Panelde, oğlu 16 yıldır madde bağımlısı olan bir anne, Başkan Özarslan'dan yardım istedi.

Keçiören Belediyesi tarafından düzenlenen 'Güçlü Birey Güçlü Toplum, Bağımlılıkla Mücadele Hep Birlikte' konulu panele, Başkan Dr. Mesut Özarslan, Başkent Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Füsun Eyidoğan Haberal ve Çalıkuşu Derneği Başkanı Av. Tülay Bekar katıldı.

Bolu Göynük’te ormanlık alanda çıkan yangın korkuttu Bolu Göynük’te ormanlık alanda çıkan yangın korkuttu

Başkan Özarslan, panelde yaptığı konuşmada, "Keçiören maalesef Ankara'nın 1'inci sırasında yer alıyor bağımlılık konusunda. Bu durum bizi derinden üzüyor. Bu mücadelede toplumun her kesiminden destek bekliyoruz." dedi. Özarslan ayrıca, bağımlılıkla mücadelenin güçlü bireylerle mümkün olduğunu vurgulayarak, "Biz Keçiören Belediyesi olarak elimizi taşın altına koymaya hazırız." şeklinde konuştu.

Panele katılan bir anne, oğlunun 16 yıldır madde bağımlısı olduğunu ve normal bir yaşantıya kavuşması için Başkan Özarslan'dan yardım istedi.

Kaynak: İHA