in ,

Kemalpaşa Belediyesi soğuk günlerde çorba ve çay ikramına başladı

Kemalpaşa Belediyesi, kışın en soğuk günlerinin yaşandığı Ocak ayında vatandaşlara sabahları sıcak çorba ve çay dağıtımına başladı.

kemalpasa-belediyesi-soguk-gunlerde-corba-ve-cay-ikramina-basladi

Sosyal belediyecilik anlayışıyla pek çok proje ve çalışmaya imza atan Kemalpaşa Belediyesi bu kapsamda vatandaşlara ücretsiz çorba ve çay ikramında bulunuyor.  Belediye bünyesinde özenle pişirilen sıcak çorba ve çaylar sabahları vatandaşların en çok kullandığı noktalarda dağıtılıyor.

VATANDAŞLAR MEMNUN KALDI

Kemalpaşalı vatandaşlar, haftada 3 gün, ilçenin 3 farklı noktasında sabah saat 06.00 ile 08.00 saatleri arasında belediyenin sıcak çorba ikramı ile güne başlıyor. Pazartesi günü, Atatürk Meydanı (taksi durağı önü), Çarşamba günü, 8 Eylül İlköğretim Okulu önü ve Cuma günleri ise Kirazlı Durağı’nı kullanarak işine ya da okuluna ulaşmaya çalışan kadın, erkek, genç ve yaşlısıyla her yaştan vatandaşın yararlandığı hizmet, memnuniyetle karşılanırken bu hizmet 2 ay boyunca sürdürüleceği belirtildi.

“İÇLERİNİ ISITMAK İSTEDİK”

Hazırlanan sıcak çorba ve çayların sokaklarda, meydanlarda ikram aracı aracılığıyla dağıtılacağını belirten Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı,“Belediye personellerimiz tarafından pişirilen sıcak çorba ve çaylarımızı hem ihtiyaç sahibi hem de işlerine, okullarına giden vatandaşlarımıza da sıcak çorba ikramı yapıyoruz. Bu soğuk kış aylarında ağırlık verdiğimiz çalışmamızda vatandaşlarımızın içlerini ısıtmak istedik. Halkımız, yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalarda, okullarda öğrencilerimize dağıttığımız çorbalarla güne başlıyor. Haftada 3 gün düzenli olarak devam ettiğimiz ikramımıza sıcak çorba çeşitleriyle 2 ay boyunca devam edeceğiz. Vatandaşlarımıza afiyet olsun” dedi.

bayraklida-uretici-kadinlarin-standlari-yenileniyor

Bayraklı’da üretici kadınların standları yenileniyor

muge-anlida-itiraf-cocugunu-sevgisiyle-birlikte-yakarak-oldurmus

9 yaşındaki Şiar’ın öldürülmesine ilişkin davada 2 kişi tahliye edildi! Acılı baba, Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti