İzmir İl Başkanlığı tarafından seçim çalışmaları programının belli olması üzerine startı veren İYİ Parti İzmir 1.Bölge Milletvekili Adayı Öztürk Keskin, Konak ve Buca’da çıkarma yaptı. Konak’ta Keskin’e, il yöneticileri, Konak İlçe Başkanı Coşkun Tatar, ilçe yöneticileri ve milletvekili adayı İsmail Aybars  Aksoy, Buca’da da il yöneticileri, Buca İlçe Başkanı Gamze Bilge Torun, ilçe yöneticileri ve milletvekili adayı Gülşah Sakar eşlik etti. keskin-cikarma-iyi-parti-adayi-keskin-sahaya-indi

DÖNER KESTİ, CAM SİLDİ, ÜYE YAPTI , KALPLERE DOKUNDU

Her iki ilçede de seçim çalışmalarına devam eden, Keskin’e ilgi yoğundu. Esnaf ziyaretleri sırasında karşılaştığı sorunlar ile ilgili görüş bildiren ve samimi sohbetler içerisinde geçen görüşmelerde, esnafın gösterdiği samimiyet Keskin’i memnun etti. “Bir oy Kemal’e, Bir oy Meral’e” diye oy isteyerek yüzleri gülümsetti. Günün sonunda değerlendirme yapan İYİ PARTİ İzmir 1.Bölge Milletvekili Adayı Öztürk Keskin, “Esnafımızın sıkıntılarını biliyoruz. Halkımızın sorunlarını biliyoruz. Önceliğimiz Cumhurbaşkanlığı seçimi. Bu ucube düzeni değiştirdiğimiz zaman hepimiz rahat bir nefes alacağız ve Türkiye’nin, İzmir’imizin huzur içerisinde yaşamasını sağlayacağız” dedi.

DEPREMZEDE BEBEĞİ ZİYARET ETTİ

İYİ Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Öztürk Keskin, seçim çalışmalarının ardından, 6 Şubat tarihinde Türkiye’yi derinden etkileyen depremde, İzmir'e gelerek yaşam mücadelesi veren, Demirci ailesinin yeni doğan bebeklerini ziyaret etti.