Kim Milyoner Olmak İster'e katılan Menekşe Koyuncu isimli yarışmacı yarışmada başarılı bir performans sergiledi. Menekşe Teyze, solucan gübresi üretimi yaptığını söyledi ve anlattıklarıyla izleyicileri beğenisini kazandı. Menekşe Teyze ne kadarlık ödülün sahibi oldu? ATV'nin programı 'Kim Milyoner Olmak İster?', Menekşe Teyze ile renklendi. Ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen 'Kim Milyoner Olmak İster?'de bugün başarılı performanslar yer aldı.

Menekşe Teyze, solucan gübresi üretimi yaptığını ve anlattıklarıyla izleyicileri beğenisini kazandı. Yarışmacı birinci baraj sorularına kolaylıkla cevaplar vererek ikinci baraj sorusuna kadar ulaştı. Yarışmacının başarılı performansı izleyicilerin de dikkatini çekti.

Viyana’da eğitim almış

Menekşe Hanım, "Bağlık ve bahçelik bir yerde yaşıyorum. Tarım ve hayvancılıkla geçim sağlanıyor. Ben ev hanımıyım. Tarlada eşime ve kardeşime yardımcı oluyorum. Solucan gübresi üreticisiyim ben aynı zamanda. Devletimizin vermiş olduğu destek kapsamında eğitime katıldım. 500 kişilik sınav yapıldı 10 kişi birinci seçildi bizi Viyana'ya eğitime getirdiler. Eğitimde gelince de bana solucan gübresi verdiler. Herkes bunu yapabilir" dedi.

Dağcılar kar ve fırtınaya rağmen zirveye ulaştı Dağcılar kar ve fırtınaya rağmen zirveye ulaştı

Yarışmacının altıncı soruda karşısına, 'İlahi Komedya' adlı klasik eserin yazarı kimdir?' sorusu çıktı. Yarışmacı joker hakkı kalmadığı için yarışmadan çekilme kararı aldı.

Kaynak: Oda TV