İstanbul Bahçelievler’de korkunç bir cinayet işlendi. Kocasinan Merkez Mahallesi’nde dün saat 10.00 sıralarında hurda deposu olarak kullanılan iş yerinde çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü ve yapılan incelemelerde bir erkeğe ait ceset bulundu.

Cezaevinden firar eden şahıs yakalandı Cezaevinden firar eden şahıs yakalandı

Elleri arkadan bağlanmış bir erkeğe ait olan cesedin baş ve el kısımlarında kesikler olduğu tespit edilirken ceset Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Asayiş Şube Müdürlüğü, Cinayet Büro Amirliği ekipleri hemen konuyla ilgili çalışma başlattı. Yapılan çalışmalarda cesedin 39 yaşındaki Mustafa Bayraktar’a ait olduğu belirlendi. Bayraktar’ın önce bıçaklandığı ardından elleri bağlandıktan sonra iş yerinin ateşe verilmiş olduğu tespit edildi.

Polis, öldürülen Bayraktar’ın son olarak görüştüğü 22 yaşındaki Şüpheli B.D’yi gözaltına aldı. B.D’nin Asayiş Şube Müdürlüğü’ndeki işlemleri devam ediyor.

SARKINTILIK İDDİASI

B.D. ifadesinde annesi ve kardeşinin iş yerinde çalıştığını söyledi. Bayraktar’ın annesine sarkıntılık yaptığını öne süren B.D., bunun üzerine aralarında tartışma başladığını anlattı. İstanbul’daki korkunç cinayette sır perdesi aralandı: Annesinin iş yerinden çıktıktan sonra tekrar kavga ettiklerini ve Bayraktar’ı birçok kez bıçakladığını söyleyen B.D., cesedi varile koyarak yaktığını söyledi.

Kaynak: NTV