in ,

“Korona Günlükleri” Dr. Arzu Çerkezoğlu ile Füsun Demirel’i ağırlıyor

Karşıyaka Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliğin konukları DİSK Genel Başkanı Dr. Arzu Çerkezoğlu ile Oyuncu-Çevirmen Füsun Demirel olacak

Karşıyaka Belediyesi’nin “Korona Günlükleri” etkinliğinin bu haftaki konukları DİSK Genel Başkanı Dr. Arzu Çerkezoğlu ile Oyuncu-Çevirmen Füsun Demirel olacak. Haluk Işık’ın yönettiği ve belediyenin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan etkinlikte, 15 Haziran Pazartesi günü saat 16.00’da Dr. Arzu Çerkezoğlu ile “15-16 Haziran’ın 50. Yılında Emek Dünyası”; 17 Haziran Çarşamba günü aynı saatte Füsun Demirel ile ”Sanat şimdi ne yapsın?” üstüne konuşulacak.

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, etkinliğe dair yaptığı açıklamada şunları belirtti: “Her konuğu ve konusuyla yoğun bir ilgi yaratan etkinliğimizi, bu hafta da seçkin konukları ve konularıyla izleyeceğiz. 15-16 Haziran İşçi Yürüyüşü‘nün 50. Yılında, emek dünyamıza DİSK Genel Başkanı Sayın Dr. Arzu Çerkezoğlu’nun; sanat dünyamızın içinde bulunduğu duruma da, yılların deneyimiyle Sayın Füsun Demirel’in açacağı pencerelerden bakacağız. Konuklarımıza şimdiden teşekkür ederken, hemşerilerimizi ve yeryüzünde ulaştığımız herkesi, bu önemli buluşmalara davet ediyorum.”

pinar-karsiyakada-final-four-hazirliklari-tamam

Pınar Karşıyaka’da Final Four hazırlıkları tamam

yarimada-mama-senliginde-3-ton-mama-ulastirildi

‘Yarımada Mama Şenliği’nde 3 ton mama ulaştırıldı