Büyük Kudüs Mitingi’ne davet

buyuk-kudus-mitingine-davet
Yunus KARAKAYA
7 Şubat 2020

ABD Başkanı Donald Trump’un, bir süre önce Kudüs başta olmakla Filistin topraklarının büyük kısmının işgalini resmileştiren sözde Yüzyılın Anlaşmasını açıklamasına tepkiler çığ gibi büyüyor.
Saadet Partisi İzmir İl Başkanı Zekeriya Hazırbulan, sosyal medyada yayınladığı video ile bu planı protesto etmek ve Filistinli müslümanlara destek vermek için 9 Şubat Pazar günü saat 14.00’te Yenikapı Meydanı’nda Büyük Kudüs Mitingi gerçekleştireceğini duyurdu.
Hazırbulan, tüm İzmirlileri Yenikapı Meydanı’na davet etti. Hazırbulan “Bu miting inanıyorum ki tarihi mitinglerden biri olacağına dikkat çekti.
ABD Başkanı Donald Trump’ın açıkladığı “Yüzyılın Anlaşması” isimli plana da değinen Hazırbulan, “Kudüs İslam’ındır. Biz Kudüs ile ilgili, Filistin ile ilgili hiçbir dayatmayı kabul etmedik, edemeyiz. Bu konudaki baskılara asla boyun eğemeyiz. Şimdi de önümüze yüzyılın anlaşması adını verdikleri bir sözde plan ile çıktılar. Bu planı, yırtıp atacak ve tarihin çöplüğüne göndereceğiz. İnanırsak başarırız. Bunu yapabilecek güçteyiz” şeklinde konuştu.

AVA GİDERKEN AVLANMAK

ATV’nin fenomen programı “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programında Türkiye’yi şoke eden bir dolandırıcılık çözülmeye çalışılıyor. Yayına katılan Adile Yeşilgöz ve babası Mehmet Bey’in yaşadıklarını anlatması üzerine yayına onlarca kişi katılarak aynı kişi tarafından mağdur edildiklerini öne sürdüler. Dolandırıcı olduğu söylenen kişinin ise insanlara büyü yaparak bidon dolusu altın vereceğine inandırması dolandırıcının define ve daha farklı birçok vaat ile onlarca kişiden milyonlarca liralık vurgun yaptığı da ortaya çıkmış oldu. Yayına katılanların sayısı her geçen gün artıyor.
Ancak programa katılanların hepsinin ortak noktası, kolay yoldan para kazanma peşinde koşarken dolandırılmış olmaları.
Yani birçok insan alın teri dökerek para kazanmak, evine helal lokma götürmek için hayatları pahasına gecelerini gündüzlerine katarken, onlar bir koyup on kazanma peşinde koşarken dolandırılmışlar.
Birde çıkmışlar devletin askerini, polisini, cumhuriyet savcısını görevini yapmamakla suçlama cüretini gösteriyorlar. Daha da ileri giderek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve bakanlara çağrı yapıyorlar.
Kardeşim siz vaat edilen altınları almış olsaydınız devleti haberdar edecek miydiniz?
Bir kere siz ”Ava giderken avlanmışsınız” kardeşim.

pegasus-inisi-sirasinda-pistten-cikti

Dediler: 2020 neymiş? Dedim: Afet, felaket!

bugun-vizyona-giren-filmler-10

Bugün Vizyona Giren Filmler…