Güçlü Türkiye’nin Korona ile imtihanı

guclu-turkiyenin-korona-ile-imtihani
Yunus KARAKAYA
20 Mart 2020

Türkiye zor bir dönem geçiriyor ama halkımızın birlik ve beraberlik içerisinde bu zorlu imtihanı da çabuk atlatacağız. Yaşanılan küresel krizler ve Orta Doğu karmaşasının ardından ortaya çıkan korona virüsüne  rağmen ülke ekonomimiz yüksek bir direnç göstererek tüm olumsuzluklar karşısında güçlü bir performans gösterdi.
Virüs salgınıyla birlikte ülkemiz zor bir sürece girdi. Fakat milletimizin kendi  sağlığını düşünmesine ve geleceğine, demokrasisine güçlü bir şekilde sahip çıkması ve Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliği ile ülkemiz bu zorlukları aşacağından şüphem yoktur.

Bu anlayışı bundan sonrada milletimizin güçlü duruşu ile ülkemiz tüm zorlukları aşacaktır.
Vuhan’da ortaya çıkan ve kısa süre içerisinde tüm dünyaya yayılan korona virüsünün ortaya çıkmasından sonra gerek alınan tedbirler, gerekse elde edilen bilgileri anında halkla paylaşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, partili, partisiz tüm Türkiye’nin takdirini kazandı. Gecesini gündüzüne katarak çalışmalara katılan Bakan Koca’yı takdir etmemek imkansız.
Fahrettin Koca’nın zamanında ortaya koyduğu plan ve programlama ile Devletimiz tam zamanında tedbirini aldı
Korona virüse karşı birçok ülke maalesef hazırlıksız yakalandı ve çok sayıda hastalanan vatandaşla birlikte ölenler oldu. Devletimiz tam zamanında tedbirini aldı.
Sağlık Bakanımızı ve tüm sağlık sektörü çalışanlarını  yürekten tebrik ediyorum. Kendisi  Çok titiz bir çalışma yürütüyor. Milli Eğitim Bakanı ile diğer bakanlarla koordineli olarak çalışmalarını sürdüren  tabiri yerindeyse testi kırılmadan tedbirleri aldı.
Devlet üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor bizlere düşen konulan kurallara uymak ve biraz sabır göstermek. Bizler tekbiri alalım gerisini önce Allah’a sonra sağlık kurumlarına bırakalım.

Sındırgı’da Tarihi Proje KOCAHAN
Arkadaş! Birisi şu Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ı durdursun (!)
Şaka bir tarafa göreve geldiği günden buyana Sındırgı’nın makus talihini değiştiren Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ilçe için bir büyük projeye daha imza attı. Önceki dönemde başlayan meydan çalışmalarının devamı niteliğinde olan Kocahan projesinin tanıtım toplantısı Kışla Müze Han’da gerçekleştirildi.

Ben Sayın Başkanı kutluyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum…

chpli-tascier-yerli-test-kiti-sozunun-uzerinden-iki-yil-gecti

Evde kaldık anacım!

kalkan-ne-kadar-koruyacak

Kalkan ne kadar koruyacak