Yeni milyarderler doğurabilir!

avrupa-parlamentosunden-bitcoin-yasagina-ret
Rana Beyza ÖZTÜRK
29 Haziran 2022

Geçen sefer bahsi geçen William Blake ile ilgili enteresan dönüşler aldım. Sirk maymunu gibi dönüp dolan bahisler ise adeta ülke gündeminden şenlenen neşemize neşe katıyor. Bugün ise acaba milyoner olur muyuz coini BITCI’yi gündeme almaya karar verdim… Piyasada malumunuz çok sayıda altcoin var. Ayrıca şu anda, piyasaya düşüş trendi hakim. Bu nedenle, hangi altcoin’leri seçeceğinize veya yatırım yapacağınıza karar vermek kafa karıştırıcı ve hatta ürkütücü olabilir. Bu nedenle, bu yazımızda yükselme potansiyeline sahip bir altcoin’den ve neden yatırım yapmak isteyebileceğinizden bahsetmek istiyorum. Çünkü Türk yatırımcılar tarafından çok sevilen bu coin, özellikle futbol takımlarına yakınlığı ile dikkat çekti.

DÜŞEN DE VAR ÇIKAN DA

Kripto paraların geleceği belirsiz duruyor. 10 Kasım 2021’de kripto piyasa değeri kabaca 3 trilyon dolardı. Şu an ise, Bitcoin’in son 18 ayın en düşük seviyelerine gerilemesiyle toplam piyasa değeri, 1 trilyon doların altında gözüküyor. En büyük kripto para birimleri Bitcoin ve Ethereum, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 80’e yakın bir düşüş yaşadı. Yetmedi, Kim Kardashian’a dava açıldı. Ancak şimdiye kadar pek çok ayı piyasası yaşamış traderlar; mevcut fiyat düşüşlerini alım fırsatı olarak görmeye hatta alımı hızlandırmayı sürdürüyorlar.

500 BİN DOLAR ÜZERİNDE

Bir altcoin’in tanınmasında, özellikle hacminin genişlemesinde en büyük rol oynayan faktör, hani bizim sağdan soldan toparladığımız haberlerde gördüğümüz ilerlemeler ve gelişmelerdir. Bu gelişmeler sonucu bir altcoin adını duyurur. Dolayısıyla yatırımcılar, alana kattığı yenilikten dolayı bu altcoin’e yönelir. BITCI, en güvenilir teknolojilerden birine sahip ve fan token açısından dikkat çekiyor. Yaklaşık iki yıldır Bitcichain altyapısıyla çeşitli organizasyonlarla fan token projesi geliştiren Bitci, bu tokenları BITCI paritesi ile listeliyor. Yani kripto para, Bitci borsasında yaygın bir şekilde kullanılmakta. Mevcut ticaret hacmi, 500 bin doların üzerinde.

EN ÖNEMLİSİ TÜRK SPORLAR

Bitci; Eskişehirspor, Gençlerbirliği, Afyonspor, Ankaragücü, Denizlispor, Bursaspor, Kocaelispor, Fatih Karagümrük, Bodrumpor, Adanaspor takımları için fan token’lar çıkardı. Bunun nasıl bir kitleyi çektiğini görebiliyorsunuzdur. Taraftarların takımına destek verme isteği, fan token’ların patlama yaşamasına neden oldu. Hatta, Bitci Teknoloji CEO’su Onur Altan Tan, yakın bir zamanda sponsorluk ve fan token gelir paylaşımları sonucu, Türkiye’deki takım ve organizasyonlara 140 milyon liranın üzerinde gelir sağladıklarını açıkladı. Bu sayede güzel bir sıçrama elde etti. Bu durum yeni milyarderler çıkaracak mı, merakla bekliyoruz.

calisma

Bir zamanlar ortadirek vardı

Sezona beş kala…