Yorgunluğun izlerini gözlerinizden silin!

Özgen YILDIRIM
6 Temmuz 2021

Göz kapaklarımızın ve göz çevremizin güzelliği, yüzümüzün genç ve dinlenmiş görünmesinde çok etkilidir. Yorgun bakışlar görünümü maalesef olumsuz etkiler.

Genetik faktörler ve gündelik hayatın yoğun temposu, zaman zaman da alkol, sigara gibi kötü alışkanlıklar göz çevremizin yaşlanmasının başlıca etkenleridir. Bu problemlerin düzeltilmesi, gözlerin ve yüzün daha canlı, etkili, genç, güzel ve dinamik görünmesini sağlar. 

Bu görüntüden kurtulmak için “Lazer yaptırayım hem her cilt tipine uygun olsun hem de göz çevresine de uygulansın” mı diyorsunuz? O zaman sizi emerge lazer ile tanıştırayım. FDA onaylı göz çevresine de uygulanabilen tek lazer olarak bilinen emerge lazer diğer lazer sistemlerinden farklı olarak ablatif olmayan bir teknoloji kullanıldığı için cildin yüzeyinde doku kaybına neden olmuyor. Emerge lazer özel dalga boyu ve güvenli teknolojisi ile dünya da göz çevresi uygulamalarında FDA onayına sahip tek cilt yenileme cihazıdır.

Emerge lazer uygulamasından sonra cildin toparlama süresi 1 ile 3 gün arasında iyileşir. 24 saat sonra kişi normal hayatına dönebilir. Lazer uygulaması 3 ila 6 seansları arasında yapılabilir. Haftada 1 uygulanması ön görülür.

Emerge ile cilt yenilenmesi çok açık veya çok koyu ten de dahi çok sayıda farklı cilt tipine de uygulama yapılabilir.

Emerge diğer lazer sistemlerinden farklı olarak ablatif olmayan bir teknoloji kullanıldığı içi cildin yüzeyinde doku kaybına neden olmuyor ve cilt iyileşme hızı eski sistemlere göre çok daha yüksek oluyor. Emerge lazer özel dalga boyu ve güvenli teknolojisi ile dünya da göz çevresi uygulamalarında FDA onayına sahip tek cilt yenileme lazeridir.

Çoğu tedavi yarım saatten uzun sürmemektedir. Tedavi koşullarına göre doktorunuz size bir dizi tedavi sürecini önerecektir.

Genellikle tedaviden sonra aynı gün içinde günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Doktorunuzun seçimine göre, çoğu hasta tedavi sırasında ve sonrasında ağrı hissetmez.

Tedavi bölgesinde geçici kızarıklık, sıcaklık ve şişkinlik görülebilir. Genellikle bu durum iki gün sürmektedir. Doktorunuz size potansiyel yan etkileri ve tedavi sonrası beklentileri size uygulanan tedaviye göre açıklayacaktır.

Göz Kapağı ve göz çevresi tedavisinde uygulanır. Akne izlerini tedavi eder. Renk eşitsizliğini ortadan kaldırır ve cilt tonunu düzenler. Yüzeysel ve derin kırışıkları azaltır.

Emerge lazer yönteminin bir diğer güzel yanı ise her cilt tipine uygulanabilir özellikte olması… Bu yöntemin Amerikan FDA onayı bulunuyor.

Kırışıklık, güneş, yaşlılık lekeleri ve ince çizgileri giderme, doğum sonrası ve hızlı kilo alıp verme kaynakları çatlakların önüne geçme, dudak üzeri ve barkod çizgilerini azaltmaya yarıyor.

Hepinize sağlıklı haftalar dilerim…

sosyal-medyaya-ahlak-ayari

Sosyal medya sosyalleşmenizi engellemesin!

enflasyon-rakamlari-aciklandi-2

Emekli zammı kapıda!